Yasal Bıçak Taşımak

Umut Diker

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
Geceleri dışarı çıktığımda güvenliğimi sağlamak için yasal olarak taşıyabileceğim bıçak türü var mı yoksa bütün bıçakları yasal olarak taşımak yasak mıdır?

Bileğine güvendikten sonra bıçaka gerek kalmaz.
Pehh.. Gece etrafını sopayla 5-6 kişi sarsın ne yapacaksın bakalım :) Hayat Matrix simülasyonu değil.

Her neyse. Orta parmak olayının efsaneden ibaret olduğunu söylemişti bir arkadaşım. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Pehh.. Gece etrafını sopayla 5-6 kişi sarsın ne yapacaksın bakalım :) Hayat Matrix simülasyonu değil.

Her neyse. Orta parmak olayının efsaneden ibaret olduğunu söylemişti bir arkadaşım. Ne kadar doğru bilmiyorum.
Seni durduk yere niye 5-6 kişi etrafını sarsın? Bir şey yapmışsında sarıyorlar! Onu geçtim adamlar 5-6 kişi hepsini bıçaklıyıp öldürecenmi? Az film izle! Bıçak yerine git dövüş sanatı öğren. Hayat matrix deyil. :(

Seni durduk yere niye 5-6 kişi etrafını sarsın? Bir şey yapmışsında sarıyorlar! Onu geçtim adamlar 5-6 kişi hepsini bıçaklıyıp öldürecenmi? Az film izle! Bıçak yerine git dövüş sanatı öğren. Hayat matrix deyil. :(
Telefonun için, gözlüğün için senin yolunu keserlerse suçlu sen olmuyorsun güzel kardeşim :) Hem zaten soruyu soran arkadaş da birilerini öldürmek istediğini söylememiş. Amaç kendini savunmak.

5-6 kişi olmak zorunda da değiller. Yanında yaralayıcı alet taşıyan 2 kişi bile olsa yine gerekli bence.

Dövüş sanatı öğrenmek zorunda da değilim.

Hem başıma böyle bir olay gelmedi değil. Gece, yorgun bir günden sonra otobüsten indiğimde 3 kişi mp3 çalarımı istemişti. Gel de onlara karete yap. Genel konuşuyorsun. 12 saat çalıştıktan sonra bilek gücünü kullanmak kolay değil.

Telefonun için, gözlüğün için senin yolunu keserlerse suçlu sen olmuyorsun güzel kardeşim :) Hem zaten soruyu soran arkadaş da birilerini öldürmek istediğini söylememiş. Amaç kendini savunmak.

5-6 kişi olmak zorunda da değiller. Yanında yaralayıcı alet taşıyan 2 kişi bile olsa yine gerekli bence.

Dövüş sanatı öğrenmek zorunda da değilim.

Hem başıma böyle bir olay gelmedi değil. Gece, yorgun bir günden sonra otobüsten indiğimde 3 kişi mp3 çalarımı istemişti. Gel de onlara karete yap. Genel konuşuyorsun. 12 saat çalıştıktan sonra bilek gücünü kullanmak kolay değil.
Bıçak kesici alet vb. Taşıyınca polis sende görür inşallah o zaman kick boxs, muay thai öğrenmek zorunda kalmazsın! Taşı taşı, kesin sende arkasına güvenenlerdensin. :D :LOL:
Unutmadan, dövüş sanatlarında kendini savunmayıda öğretiyorlar. Bıçak her zaman seni kurtarmaz.

Bıçak kesici alet vb. Taşıyınca polis sende görür inşallah o zaman kick boxs, muay thai öğrenmek zorunda kalmazsın! Taşı taşı, kesin sende arkasına güvenenlerdensin. :D[emoji38]Unutmadan, dövüş sanatlarında kendini savunmayıda öğretiyorlar. Bıçak her zaman seni kurtarmaz.
Yaşını gerçekten merak ediyorum ve 17 den büyük olmadığını farz ederek seni ciddiye almıyorum ve konuyu kapatıyorum.

Neyse bak sen buralarda pek takılma bence. Donanım Haber var oraya git hem buradan daha iyi. Beyin yaşıtlarınla güzel güzel takılırsın.

Geri
Yukarı