Yaşama hevesim kalmadı

Ailemle yaşıyorum. Daha önce çalıştım elbette çeşitli işlerde. Ama şuan başka bir yer bakıyorum kendimi gelistirmeye vs. Satış danışmanlığı yapmıştım bir GSM firmasında 7-8 yıl ama çekilecek iş değil. Sonra güvenlik olarak görev yaptım 2 sene. Şimdi başka iş bakıyorum hani bulabilirsem daha imkanlarla bulurum yoksa yine güvenlik vs. Yaparım.
Anladim hocam paylastiginiz icin tesekkur ederim.

Günde 2-3 saat ile tekrardan başlayıp her hafta bunu 1 saat arttırarak tekrar ders çalışmaya başla. Sınava yönelik veya mesleğe yönelik çalışmak zorunda değilsin, belki kendini geliştirmek için veya belki bilgi ile uğraşmayı sevdiğin için çalışabilirsin yani kendini keşfet.

Gir bir işe çalış sonra bana dua edersin. Üniversite okumayıp kendini hayvan gibi geliştiren çok insan var. İşe gir hayatı öğren. Üniversite okumak istersen de gene okursun sonra.

Yaklasik 2 yil once senin gibiydim. Sana tek diyecegim sey kotu gunler gelip gecmek icin gelirler ve gecerler. Asil karar senin, pes edecek misin, devam edecek misin? Eger pes edeceksen, madem pes edecektin nicin buraya kadar geldin?

Son düzenleme:
Mobil oyun studyosunda calisiyorum, yaklasik 2 yil once senin gibiydim. Sana tek diyecegim sey kotu gunler gelip gecmek icin gelirler ve gecerler. Asil karar senin, pes edecek misin, devam edecek misin? Eger pes edeceksen, madem pes edecektin nicin buraya kadar geldin?
Personel lazım mı. Hızlı bilgisayar kullanıyorum 😃

Yaklasik 2 yil once senin gibiydim. Sana tek diyecegim sey kotu gunler gelip gecmek icin gelirler ve gecerler. Asil karar senin, pes edecek misin, devam edecek misin? Eger pes edeceksen, madem pes edecektin nicin buraya kadar geldin?
Tekrar not duseyim 16 yasindayim, son zamanlarda benimde yasadigim sorunlar var. Insanlar bu donemde birbirlerinin yaninda olmalilar.

Selam arkadaşlar 19 yaşında üniversite sınavına hazırlanmaya çalışan bir öğrenciyim. İkinci üniversite sınavıma hazırlanıyorum ama çalışma hevesim kalmadı. Ders çalışma hevesim kalmadı. Umutlarım kalmadı. Dershaneye gidiyordum bıraktım. İlk aylar ders çalışıyordum ama artık çalışmıyorum. Çünkü geleceğe dair bir umudum kalmadı. Ben ne için çalış malıyım onu bile bilmiyorum. Sadece uyuyorum. Ben de cidden hayatını yaşamayı seven kişiler gibi duygularım olsun isterdim. Yaklaşık 2 seneden beri de antipdepresan hapları kullanıyorum.
Ne zaman psikolojim bozulursa Technopat Sosyale konu açarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman psikolojim bozulursa Technopat Sosyale konu açarım.
Yardımcı olacak bir şey söylemeyeceksen ve boşuna kelime israfı dökeceksen başka bir yerde yapabilirsin. Yaşamadığın şeyleri başka insanlar yaşıyor ve bunun bir çözüme ulaşması için her şeye başvurabiliyor. Bir de bu yandan düşün tamam mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı