Yaşı küçük oyuncuları suçlamayı bırakın!

Aslında hiç yaşımdan kaynaklı azar yemedim. Şuan 17 yaşındayım ama hala azar yeme korkum var. Galiba özgüven eksikliği çekiyorum.

Baya gecmiş ama yazmak istiyorum.
Ben sadece yoldaş oynarken Türk oyuncularla girerim. Bana gelen adamlar 18 yaş ve üzeri oluyor ben ise 14. Hiçbir zaman azarladıklarını görmedim adam önümde olsa vuramasam (böyle birşey yaşanmadı :D) birşey demezler. Bazıları var 16 yaşında bana küfür ediyor ulan gerzekalı ben yoldaştan 16 kill alırken kendisi 7 kill alıp ölünce bana küfür ediyor neden byraya bakmadın diye. Ben de küfür ederim o zaman sen bana edersen. Sorsan edepsizim..

Baya gecmiş ama yazmak istiyorum.
Ben sadece yoldaş oynarken Türk oyuncularla girerim. Bana gelen adamlar 18 yaş ve üzeri oluyor ben ise 14. Hiçbir zaman azarladıklarını görmedim adam önümde olsa vuramasam (böyle birşey yaşanmadı :D) birşey demezler. Bazıları var 16 yaşında bana küfür ediyor ulan gerzekalı ben yoldaştan 16 kill alırken kendisi 7 kill alıp ölünce bana küfür ediyor neden byraya bakmadın diye. Ben de küfür ederim o zaman sen bana edersen. Sorsan edepsizim..
Bu şey gibi, herkes ölüyor sen 5v1 kalıyorsun ölünce de herkes sana laf atıyor. Neden o an seni izlediklerini düşünemiyorlar.

-Oyun hakkında fikri olanlar bilgisi olmayanlardır.
-Oyun içinde ego kasanlar oyun yetenekleri kısıtlı insanlardır.
-Oyunda kendini iyi sanan oyuncular kendini geliştiremeyecek oyunculardır.
Bu yukarıda ki yazdığım insanları muhattap almayın.
Bkz. "Apophis"

11 yaşındayım. Discord serverlarında sesli odalara girmeye korkuyorum. Sürekli azarlanıyorum. Genelde CS oynuyor(dum). Çift keleşim, dc odasındakiler gold nova 2 falan.)
Of be, kendimi gördüm, zamanında 11 yaşındayken ben de çift keleştim, ak ile ace atınca deliriyordu Türkler, hile diyorlardı. Yabancılar ise "Great man!! Great!" diyerek övüyorlardı, hatta takımda tek ben iyi oynayınca küçük olsamda iyice övüyorlardı beni, sonrasında ekliyorlardı bile. Türkler sıkıntı biraz, yanlışlıkla bloklasam, özür dilesem bile kafana kafana vuruyorlardı.

Bende büyüklerin odasına girmeye korkardım, kalın ses olunca incecik sesle garip olurum, büyüyünce, sesin kalın olunca rahat oluyor ama.

Yaşı küçük olup olmaması beni ilgilendirmez.

Ben CS:GO rekabetçi giriyorsam, takım arkadaşlarım çöp olmayacak. Trollemeyecek oyunu.

Dün gece rekabetçi maçta yaşça büyük birisi oynamayı bilmiyorum diyor, önden önden Long gidiyor. AWP direk kesiyor. Atın diyorum şunu, bot gelse daha iyi olur. Atmıyorlar. Daha sonra maç 10-0 olduğu için herkes saldı. Bende saldım.

Sonuç: 1 Hafta Ceza ve 16-0

Ne demek istedin. Bir yere bakmama gerek yok. Bu kendi özgün mantığım. Tecrübem o bana baksın.
At gözlüğü ile bakmak yerine okuduğunu anlasan ve sana sadece senin anlattığın tarzda bir örnek göstermiş olduğumu anlasaydın keşke. Kurduğun cümle ile tavırlarının çelişmesi üzücü.

Geri
Yukarı