Yaşım yüzünden oyunda küfür yiyorum

Yaşım yüzünden oyunda küfür yiyorum. Valorant oynuyorum. Rankım plat 3 20 vursam bile Sage'le falan gene küfür yiyorum sizce herkesi mutelemeli miyim? Yoksa oyunu bırakmalı mıyım? (yaş 13) çünkü artık bıktım bu toxic kitleden.
Sen değil onlar toxic ama değil mi? Öyleyse onları duyma, yaş gibi özel bir bilgiyi de paylaşma.

Çocuk elinden gelenin en iyisini yapsa bile, sesinden onun küçük olduğunu anlayan birçok kişi en ufak hatasında yükleniyor. Küfür, aşağılama, tehdit gibi türlü zorbalık var işin içinde. Çocuk için uygun bir ortam değil genel olarak. 20 yaşında birinin 13 yaşında bir çocuğa hiçbir koşulda bunları yapma hakkı yok.

Valorant'ta genellikle çok küfür ediliyor. Yaşınızı söylemeyin. Türkiye'de ne kadar kadın düşmanı birey olduğunu valorant sayesinde öğrendim. Nick'im de eylül yazıyor. Bazıları sırf birilerine küfür etmek için oyuna giriyor, bu o kadar belli ki.

Yaşım yüzünden oyunda küfür yiyorum. Valorant oynuyorum. Rankım plat 3 20 vursam bile Sage'le falan gene küfür yiyorum sizce herkesi mutelemeli miyim? Yoksa oyunu bırakmalı mıyım? (yaş 13) çünkü artık bıktım bu toxic kitleden.
Bu takımındakilerin problemi. Senlik bir durum yok. Konuşmaya devam etsinler , takılma. Oyununa bak. 25 Yaşında olsan da yaştan değil de başka sebepten küfür yersin. İnsanoğlu küfür edecek sebep arar ve bulur.

Valorant kitlesi yüzünden oynanacak bir oyun değil.

Valorant Türkiye kadar toxic bir yer görmedim. Eskiden CS'de Rus'lara kızardık. Ama Ruslar kesinlikle bunlara bin basar. Keşke Valorant hiç TR Server'ı açmasaydı.

Her oyunda böyle laflar ediyorlar bir bana gelmiyor galiba öyle insanlar.

Sesin aşırı inceyse veya kötü oynuyorsan küfür yemen doğal. Susturup geç.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı