Yaşıma göre giyinme tarzım

Yaşım 16 ve giyinme tarzım genellikle klasik giyim oluyor böyle düşündüğüm zaman benim yaşıtlarım hep spor, değişik tarz giydiğini görüyorum. Klasik giyim bana gerçekten yakışıyor ama ailem tarafından hep baskı gibi oluyor senin yaşıtların böyle mi giyiniyor neden hep yaşlı adam gibi giyiniyorsun diye hep eleştiri alıyorum gerçekten gömlek, kumaş pantolon, kundura giymek yaşlılık mı?
Benim spor giydiğim zamanlar da oluyor spor ayakkabı eşofman falan ama kendi sevdiğim gibi giyince mutlu oluyorum.
Arkadaşlar sizce giyinme tarzım nasıl veya dışarıdan nasıl gözükür?
Dışarı çıkınca mekana falan gidince kızlar tarafından gerçekten çok bakılıyorum bazen de rahatsız oluyorum hatta :D
gerçekten kızlar klasik giyi mi seviyor mudur?
Boy uzun olunca klasik giyim biraz daha yakışıyor diye duymuştum bir yerden 1.80 boyum.

Ne istiyorsan onu giymelisin bence kimse kimsenin giydiğine karışamaz sen kendini böyle seviyorsan sıkıntı yok :).

Benimde bir arkadaşım var sürekli takım elbise giyer, öbür arkadaşım ile ona bakarken imreniriz adam nereye giderse gitsin takım elbise giyer. Başka insanları takma boşver, yoksa başkasının hayatını yaşarsın.

Kendi tarzınızı oluşturduktan sonra sorun yok. Sosyal medyadan modern klasik giyim tarzlarına da bakabilirsiniz, güzel şeyler var.
Dar kısa paça eşofmanın altına renkli baklava desenli uzun çorap giymediğiniz için eleştirenleri dikkate almayın 😄

Yaşım 16 ve giyinme tarzım genellikle klasik giyim oluyor böyle düşündüğüm zaman benim yaşıtlarım hep spor, değişik tarz giydiğini görüyorum. Klasik giyim bana gerçekten yakışıyor ama ailem tarafından hep baskı gibi oluyor senin yaşıtların böyle mi giyiniyor neden hep yaşlı adam gibi giyiniyorsun diye hep eleştiri alıyorum gerçekten gömlek, kumaş pantolon, kundura giymek yaşlılık mı?
Benim spor giydiğim zamanlar da oluyor spor ayakkabı eşofman falan ama kendi sevdiğim gibi giyince mutlu oluyorum.
Arkadaşlar sizce giyinme tarzım nasıl veya dışarıdan nasıl gözükür?
Dışarı çıkınca mekana falan gidince kızlar tarafından gerçekten çok bakılıyorum bazen de rahatsız oluyorum hatta :D
gerçekten kızlar klasik giyi mi seviyor mudur?
Boy uzun olunca klasik giyim biraz daha yakışıyor diye duymuştum bir yerden 1.80 boyum.

Tam bensin. Halı sahaya bir gidişim var diyorlar düğünden mi geliyorsun. :D

Tam bensin. Halı sahaya bir gidişim var diyorlar düğünden mi geliyorsun. :D
:D Bir yere gidiyorum mesela sokakta beni görüyorlar dedikleri şey bu düğüne mi gidiyorsun :D
Ya diyorum ne alakası var gömlek, pantolon giymek için illa düğüne mi gitmek gerek :D Ayrı bir kafalar yemin ederim

Bizim okulda beyaz gömlek ve beyaz tişört serbest. Ben okula giderken gömleğin üstüne kravat takıp gitsem bir şey derler mi?
Arkadaşlar tarafından alay konusu olur mu?

Ben takmazdım kravat. Sana da tavsiye etmem. Ama ahlaki değerleri aşmadıkça kim ne der endişesine kapılma. Milletin ağızı torba değil ki dikesin.

Geri
Yukarı