Yaşıtlarım çocuksu geliyor kendimden büyük kızlardan hoşlanıyorum?

Ahmet40218

Centipat
Daha fazla  
16 yaşındayım kendi yaşımda ya da kendimde küçük 15 16 yaşında kızlar çocuk gibi geliyor hem fiziksel hem de psikolojik anlamda, minimum 17 18 olmasını istiyorum o şekilde konuşupta anlaştığım kişiler var. Psikolojikmen o yaşlar ile çok iyi anlaşıyorum. Kendimden küçük bir kız beni zaten iğrendiriyor.
Çocuksu oluyor geneli kendimden büyük olunca yaşıtımmışçasına daha rahat oluyor anlaşıyorum da zaten 1 2 yıl da bir şey değil. Yaşıt sayılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru mu sormaya çalışıyorsun belli değil. Zaten soru sormuş olsan kendin hakkında yaptığın gözlem ile soruyu cevaplamış oluyorsun. Anlamadım.

Daha çok veri lazım anlamamız için.

Soru mu sormaya çalışıyorsun belli değil. Zaten soru sormuş olsan kendin hakkında yaptığın gözlem ile soruyu cevaplamış oluyorsun. Anlamadım.

Yaşıtım bir kız ya da küçüğüm biri gerçekten iğrendirici geliyor hem küçük hem de uyuşmuyorum aynı şekilde erkek kız fark etmeksizin böyle. İyi anlaşıyorum. Bende 2 3 yıl büyük olup ta beni çocuk yerine koyuyorsa tokadı yer yani ya da gülmekten çıldırırım galiba :D neyse çok da önemli bir konu değil şu an sosyal bir ortamım yok zaten yakın zamanda bir insanla iletişim kurarım belki ama oda mentalitemin düzelmesi için yoksa hayatım boyunca psikolojik ilaçları kullanmaya devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşıtım bir kız ya da küçüğüm biri gerçekten iğrendirici geliyor hem küçük hem de uyuşmuyorum aynı şekilde erkek kız fark etmeksizin böyle. İyi anlaşıyorum. Bende 2 3 yıl büyük olup ta beni çocuk yerine koyuyorsa tokadı yer yani ya da gülmekten çıldırırım galiba :D neyse çok da önemli bir konu değil şu an sosyal bir ortamım yok zaten yakın zamanda bir insanla iletişim kurarım belki ama oda mentalitemin düzelmesi için yoksa hayatım boyunca psikolojik ilaçları kullanmaya devam edeceğim.
(Aşırı.) İyimser değilsin sanırım. Sosyallik yok. Erken olgunlaşma var. Psikolojik ilaç kullanımı var. Bu ne zaman başladı? Yakın zamanda mı? Erken olgunlaşmayı diyorum.

Kardeş, yaş falan hikaye. Bir insan sadece insana aşık olur.
İnsanlar ne kadar anlayışlıysa o kadar bağlarsın kendini ona.
Sana nasıl davradığı ile alakalı o durum.

Kardeş, yaş falan hikaye. Bir insan sadece insana aşık olur.
İnsanlar ne kadar anlayışlıysa o kadar bağlarsın kendini ona.
Sana nasıl davradığı ile alakalı o durum.
Yaşa göre vücutta değişme oluyor. Yumurta ve sperm kalitesi düşüyor mesela. Birde yaşından büyüklerle evlenirse kadın daha yaşlı iken ölür veya kadın ölür ilk.

Geri
Yukarı