Yaşıtlarıma göre ufak mıyım?

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Merhaba, kendimi böyle diğer insanlardan küçük hissediyorum yaşıma göre. Tüm ölçümleri yazacağım siz yorumlayın. Yoksa bana mı öyle geliyor bilemedim. Hangi bölgeyi geliştirmem gerektiğini söylerseniz sevinirim.

• Yaş 17.
  • Boy 1,76
  • kilo 65.

Ölçümler:

• Bel çevresi = 80cm.
  • Biceps = 35cm.
  • Boyun = 39cm.
  • Omuz = 110cm.
  • Göğüs = 90cm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spora gidiyor musunuz?
Ne kadar gittiniz?
Normalde 2-3 yıllık spor geçmişim var. Son 1 yıldır aşırı düzenli bir şekilde yapıyorum. Salona 3-4 ay belki gitmişimdir, bu kadar az olmasının sebebi evde yeterli ekipmanım var ve antrenmanlarım çoğunlukla barfiks ve dips hareketleri ile geçiyor. Şuan ağırlıklı barfiksim tek tekrar +40kg dips ise +45kg. Bu hareketler ile bayağı geliştim. Hibrit sisteme geçeceğim ama onun için salon lazım, bakalım bu yaz öyle yapmayı düşünüyorum.

Normalde 2-3 yıllık spor geçmişim var. Son 1 yıldır aşırı düzenli bir şekilde yapıyorum. Salona 3-4 ay belki gitmişimdir, bu kadar az olmasının sebebi evde yeterli ekipmanım var ve antrenmanlarım çoğunlukla barfiks ve dips hareketleri ile geçiyor. Şu an ağırlıklı barfiksim tek tekrar +40kg dips ise +45kg. Bu hareketler ile bayağı geliştim. Hibrit sisteme geçeceğim ama onun için salon lazım, bakalım bu yaz öyle yapmayı düşünüyorum.

He tamam o zaman benim ölçümler normal 2 ay gittim bende spora teşekkür ederim.

Geri
Yukarı