Yaşıtlarımın dinlediği müzikleri sevmiyorum

Ben müzik değil de sevdiğim filmin dizinin ya da oynadığım oyunun soundtrackını dinliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı arkadaşlar muzik dinliyenlerin yaşının doğru olmadığını söylemiş ama katılmıyorum. Çoğu muziklerin yaş ortalaması aralığında dinlendiğini kendinizde anlayabilirsiniz. Bu ruh halinize ve zevkinize bakar. Tabii yaşınızıda etkiler.

Estağfurullah* hocam özür dilemek nedir? Ben diyorum ki, eğer farklı tarz müzikler denenmezse eğer, kişi hangi tarzdan hoşlanacağını nasıl bilecek? Onu anlatmak istedim. Ayrıca yazma sebebim şuydu arabesk ve damar dediğimiz müzikler insanı çok karamsarlığa sürüklüyor.

Evet hocam sizde haklısınız. Ama arkadaşta sevdiği için dinlediği için bence bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Gidip de ne bileyim aşk acısı çekip veya başka bir olay yaşayıp gelip arabeske vuruyor ise farklıdır.

Evet hocam sizde haklısınız. Ama arkadaşta sevdiği için dinlediği için bence bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Gidip de ne bileyim aşk acısı çekip veya başka bir olay yaşayıp gelip arabeske vuruyor ise farklıdır.
Ben de onu diyorum ya hocam adam aşık olmasa bile aşk acısı çektiren şarkılar var ve insanı mental olarak etkiliyor.

Geri
Yukarı