Yasuo ile oyun kazanılmıyor

hatta kayarak sıçra atıp hortum atabiliyorum
Dünyanın en basit kombosu olan E+Q+Flash kombosunu çok büyük bir şey gibi söylüyorsunuz muhtemelen liginiz bronz sularında, bir de gelmiş insanlara laf atıyorsunuz :D.

Her neyse, skor salmayı öğrenmeniz gerek. Yasuo dışında başka şampiyonlar öğrenin. Yasuo, TR sunucusunda çok fazla yasaklanan bir şampiyon. Yasuo yasaklanan her maçtan çıkarsanız boş yere LP kaybedersiniz bir de yere ceza yersiniz.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Forumunuza yeni kayıt oldum. Çok güzel forum. Benim bir sorum olacak. Ben LoL oynuyorum ama çok oynuyorum sürekli maç giriyorum. Hep Yasuo alıyorum onu başkası alınca kapatıp başka giriyorum. Çok iyi oynuyorum Yasuo'yu hatta kayarak sıçra atıp hortum atabiliyorum ama hiç maç kazanamıyorum.

Hiç karşımdaki adama ezilmiyorum sürekli kesiyorum ama takım hep öldüğü için gücüm yetmiyor diğer adamlara. Onlar da bana diyor sen çok iyi oynuyorsun diyorlar hile falan sanıyorlar ama hiç kazanamıyorum.

Az önce maç girdim takım Full 1 10 1 20 bende 11 2'dim bozgun aldık. oyun sonu 19 9

Geri
Yukarı