Yasuo oynamayı bırakmalı mıyım?

DramatycEnygma

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 ( NZXT Kraken X53 Liquid )
Vengeance 2x 16gb 3200mhz cl16
A520M A Pro
James Donkey JD512 NVMe
Msi RTX 4060 Black Ventus 2x OC
Msi MAG A600DN
Nzxt H510 Flow
Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi adı çıkmış bir karakter. Ne yaparsanız yapın takımınız sizi çok saçma ve sert şekilde eleştiriyor. Ama benim oynarken en çok eğlendiğim karakter olduğu için çok oynuyorum. Genellikle +5 k/d üzerinde de tutuyorum ama herkes bu karakterin güçsüz olduğunu söylüyor. Elo yükseldikçe işler zorlaşacaksa Yasuo için, şimdiden yeni bir mid Hero'su mainlemem iyi olur bence. Yani Yasuo bırakılmalı mı, bırakılırsa yerini ne doldurur? (oynarken zevk veren hızlı ve yüksek hasarlı Hero'lar önerirseniz güzel olur)

Hocam nickinizi atarsanız inceleyebiliriz, onun dışında Viktor ve Syndra oynamanızı öneririm midde, şu an 2'si de çok çok güçlü.
Akşam atarım hocam evde değilim ismi de hatırlamıyorum kusura bakmayın.

Elo yükseldikçe senin de oynayışın yükselmezse, büyük ihtimal karşına ne gelirse gelsin kaybedersin. Yasuo ile yüksek elolarda kazanmak çok zor. Çok iyi oynaman lazım.

Şampiyon olarak bir şey diyemiyorum. Ne oynayabildiğini bilmiyorum.
Hocam Akali, Garen ve Pyke ( pyke +20 k/d çıkarabiliyorum ) sevdiğim karakterlerden. Wukong da öyle

Elo yükseldikçe senin de oynayışın yükselmezse, büyük ihtimal karşına ne gelirse gelsin kaybedersin. Yasuo ile yüksek elolarda kazanmak çok zor. Çok iyi oynaman lazım.

Şampiyon olarak bir şey diyemiyorum. Ne oynayabildiğini bilmiyorum.
Hocam benim kadar iyi oynayan biri karşıma gelince benim kazanmam %30 falan olacaksa bırakayım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı