Yasuo oynayamamak

Trquent

Hectopat
Daha fazla  
Beyler arkadaş yasuo'yu doğum günümde hediye olarak göndermişti fakat oynayamıyorum. Bunun öğrenme sürecimi var? Ben katarina'ya çabuk alışmıştım. Yasuo'nun alısma süreci mi var ? Video Oyunbros'un izledim o kadar. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ligde olduğunu söylersen daha iyi olur. Yasuo metada olan bir şampiyon değil bu yüzden çok ağırlık vermene gerek yok. Ama illaki oynayacağım diyorsan en hızlı hareket edilmesi gereken şampiyonlardandır. E skilin ile adama yetişebilir tüm skilleri dodgelayabilir veya kaçabilirsin. İzleyeceksen yabancı streamerları izlemeni tavsiye ederim. Şu noob herosu denilen Master Yi' yi bile mükemmel oynayanlar var.

Yeni bir karakteri kullanmadan önce o karakteri en iyi oynayan kişilerin oynayışlarını izlemeni (Faker) ve sonrasında önce botlarla 1 el ısınıp daha sonrasında ise normal oyun girip iyice alışmanı öneririm.

İyi forumlar..

Yasuo Katadan zor olduğu için alışamaman normal. Metada bulunan bir hero değil. Kırılgan ve refleks isteyen bir hero. Fakat kendini sıkıp sürekli antreman yaparsan ustalaşamazsın diye şey yok. Ben de pek beceremem ama oldukça eğlenceli bir şampiyondur.

Ben yeni 30 level olsam da Yasuo ile iyileşeceğimi yakın zamanda iyi bir Yasuo oyuncusu olacağımdan eminim. Yasuo , Riot'un yaptığı dereceye göre en zor şampiyondu sanırsam . Alışmak zor Yasuo'ya .

3 senedir Yasuo oynuyorum. Yasuo'yu ilk aldığım zamanları adım gibi hatırlıyorum. Bana ilk başta çok zor gelmişti. E nede olsa oynaması en zor 6 şampiyondan birisidir Yasuo. Zamanla giderek alışıyorsun ve zamanla kendi buildini geliştiriyorsun. Yasuo öyle kata gibi çabuk alışılabilen herolardan değil. Yani sıkılmadan sürekli Yasuo oynamanı tavsiye ediyorum. Ben kendimi Yasuo'da geliştirdim ve ayrıca bence LoL'deki en avantajlı şampiyonlardan birisi :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı