Yatarak oyun oynamak zararlı mı?

Merhaba,,

göğüs kemiklerine tıpta iman tahtası denir ve hemen altında kalbinize baskı yapabilecek bir pozisyon oluşturabilir ki buda gereksiz kalp masajı anlamına gelir çalışan kalbinize baskılama yaparsınız T1 ve T3 omurunuz şekil bozuklugu yüzünden kalıcı fiziki bozukluk gibi sağlık sorunu oluşuturabilir. Aord damar sisteminizi rahatlatacak farklı çözümler bulmanızı istiyorum.

5 veya 10 dakikada bir hareket etmeniz lazım hatta ayağa kalkabilirsiniz arada yoksa felç gibi olabilir 😬, bence dik oturarak oynamak her türlü daha sağlıklı en azından kanepede oturur gibi oynamak lazım.

Ben kıl dönmesi ameliyatı olduğum için 2 ay neredeyse yüz üstü yattım. Göğüse çok yük biniyor. Boynun hava da kalıyor. Çok sağlıklı değil.

Böyle daha çok yorulurum şahsen. Sandalye iyidir hocam gerek yok böyle şeylere. Rahatsanız böyle oynayın fakat kalbinize baskı olur ve beliniz ağrır.

Bilgisayarımı bu şekilde uzanarak kullanıyorum çok rahat oluyor. 😅 (Uzun süre PC başındayım ve oturma konusunda ufak sağlık sorunlarım var.) Benim sorum bu şekilde yatarsam bel fıtığı vs. olur muyum?

Eki Görüntüle 1176163
Arkadaşların dediğine bir şey daha eklemek istiyorum ki monitöre çok yakın duruyorsunuz gözleriniz bozulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı