Yavaş açılan PC ve RAM frekans ayarı

recepfahri

Hectopat
Daha fazla  
Asus M5a99x Evo r2 anakart amd 8320 işlemcim, Gskıl 16 gb 1866 MHz RAM, SSD 240 gb kingston Hyperx, 1 tb harddisk sistemim bu.

PC açtığımda masaüstü geliyor ama sürücüler geç görüyor internet hemen açılmıyor bir iki dakika sonra hepsi patır patır açılıyor!

Bi'de remlerim 1866 mhz olmasına rağmen 1600 mhz'de çalışıyor manuel 1866 yapıyorum pc açılmıyor lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Hayır alakası yok. Pc açıldığı zaman otomatik başlayan programlara bak ( Görev Yöneticisinden) gereksizleri kaldır daha sonrada internetten Ram temizleyici bir program bulup deneyebilirsin iyi forumlar :)

İşletim sistemi ssd kurulu bios Son sürümle güncellendi akşam ev gidince ayarlarda Default yapıp tekrar denicem şimdiden teşekkür ederim

Windows 7 profesyonel 64 bit kullanıyorum: tavsiye edeceğiniz başka sistem varsa değiştirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios da RAM ayarları Enabled Dısabled var Auto'da frekanssı 1866 mhz yaptım resimdeki gibi.
Uzun süreli bip sesi veriyor pc açılmıyor.

Bide SSD AHCI de çalışıyor Raid yapsam fark eder mi?

DSC_0098.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı