İşlemci fanı yavaş dönüyor

esercim

Hectopat
İşlemci fanı yavaş dönüyor bu sebeple boşta 40 derecelere çıkıyor. Termal macunu değiştirdim, bloğu temizledim. BIOS'tan belki düzelir ancak BIOS'a da hiçbir tuşla giremiyorum. Keza egzoz fanı da aşırı yavaş dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci fanı yavaş dönüyor bu sebeple boşta 40 derecelere çıkıyor. Termal macunu değiştirdim, bloğu temizledim. BIOS'tan belki düzelir ancak BIOS'a da hiçbir tuşla giremiyorum. Keza egzoz fanı da aşırı yavaş dönüyor.

Hocam BIOS'a şöyle girebilirsiniz Windows'tan yeniden başlat tuşuna Shift basılıyken basın ve karşınıza mavi bir ekran çıkacak ve gelişmiş seçenekler UEFI sistem ayarları mıydı neydi ona basacaksınız ve orada yenidne başlat diye bir tuş olacak ve işte BIOS.

Bir oyuna gir bakalım. Eğer ortalama 20 dakika içinde fanlarını kendisi hızlandırmazsa sorun vardır. (Muhtemelen hızlandıracak.)
normal yani

bide ben biosa hiçbir tuş ile giremiyorum
Bilgisayarını açarken gelen ilk ekranda BIOS için hangi tuşu söylüyorsa, ona bilgisayarı açtığın an art arda basman gerek.

Bir oyuna gir bakalım. Eğer ortalama 20 dakika içinde fanlarını kendisi hızlandırmazsa sorun vardır. (Muhtemelen hızlandıracak.)

Bilgisayarını açarken gelen ilk ekranda BIOS için hangi tuşu söylüyorsa, ona bilgisayarı açtığın an art arda basman gerek.
oyunda 55 i geçmiyor
başlangıçta ki ekran çok hızlı geçiyor bazen hiç gelmiyor anakart- H81M-S2V

Yeni konular

Geri
Yukarı