Yavru kedi maması önerisi

Hocam Mystic Kitten mama da üretiyor :) Sizin eğer sorununuz bütçe ise denemek için 1 kilo Mystic kitten alacaksınız ve seviyor mu diye bakacaksınız. Eğer yerse 10-15 kiloluk mamayı alıp sorunu kökten çözeceksiniz. Ağır gramajlarda kilosu 30-40 TL gibi bir fiyata geliyor. Ben 15 KG aldım oğluma ayda bir paketi açıp 2 adet saklama kabını dolduruyorum ve tekrar kapatıyorum. Bir hafta kadar önce paketi açtım kokusu 3 ay geçmesine rağmen hala o kadar yoğun ki daha dün almış gibiyim. Yani saklaması zor değil ve uzun süre kedi besleyen herkes bilir ki ağır gramaj her zaman bütçe dostudur.
Tamamdır. Düşüneceğim bunu. Ton balıklı mama şimdi geldi. 2-3 tane verdim koklayıp yedi.
Yememezlik yapmayacak gibi. Eski tavuklu mamasıyla karıştırdım dediğiniz gibi.

Tamamdır. Düşüneceğim bunu. Ton balıklı mama şimdi geldi. 2-3 tane verdim koklayıp yedi.
Yememezlik yapmayacak gibi. Eski tavuklu mamasıyla karıştırdım dediğiniz gibi.
Evet özellikle mama geçişinde bunu yapmak zorundasınız yoksa dediğiniz ishal durumu ile karşılaşmanız işten bile değil.

Mtcat oneririm. Hem Türk malı o yüzden fiyatına göre çok kaliteli ve Premium sayılacak kadar temiz bir içeriği var. Benim de kedim var, 1 5 aylık. Biz onunla başladık. Şu an her şey yolunda öneririm. Ayrıca ben kedime mama araştırırken Volipet YouTube kanalından baktım, Mycat mama inceleme videosu da burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı