Yavru Kedi Sahiplenme

KS
KS
Tokatlı

Tokatlı

Hectopat
Katılım
28 Nisan 2017
Mesajlar
460
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
İzmir
Sadece çayla silmek yeterli gelmeyebilir. Uygun ilaç ile kolay bir şekilde iyileşen bir durum bu. Ama tedavi olmazsa gözlerini kaybedebilir yavrular. Belediye sizin ilgilendiğinizi gördüğü için çok fazla ilgilenmemiş olabilir. Normal bu. Çünkü ilaç tedavisi yapınca sisteme giriş çıkış yapması gerekiyor.
Eczaneden alabileceğim uygun bir ilaç biliyor musunuz?
 

Alp Çiçek

Kilopat
Katılım
8 Ocak 2017
Mesajlar
2.107
Makaleler
3
Çözümler
2
Dostum acilen adamakıllı bir veterinere götür. Fuardaki veterinerlik çok yardımcı olmuştu bana. Bir götür istersen. Onun dışında yine çözüm bulmazsan gitmen gereken yer özel veterinerlik.
 

Ali Kızıl

Hectopat
Katılım
31 Ağustos 2017
Mesajlar
68
Yer
İstanbul
Eczaneden alabileceğim uygun bir ilaç biliyor musunuz?
Bende zamanın da muhabbet kuşumu götürmüştüm canım Belediye'nin veterinerliğine. Açıkçası hiç ama hiç ilgilenmediler. Kısacası aynı devlet hastanesin de olduğu gibi ilgilenmiyorlar. Normal bir veterinere götürmeniz çok daha iyi olacaktır. Ücret olarak çok fazla talep edeceklerini sanmam zaten. Yine de arayıp sormakta fayda var.
 

LeViAcKeRMaN

Kilopat
Katılım
16 Aralık 2017
Mesajlar
3.208
Çözümler
11
Yer
KaPTaN LeVi
Yardımınıza ihtiyacım var kedilerin gözleri iltihaplanmış belediye veterinerini çağırdık aldılar gittiler geri getirdiler. Yavru oldukları için damla kullanmamışlar ve bize de gün içinde 4-5 defa çaylı pamukla silin dediler içim gidiyor gözlerine 2 si böyle birisi daha kırmızı gözlü birisi beyazımsı iltihaplı birisi şiş gözü sadece birinin gözleri düzgün. Yardım edin ben bunları nasıl iyileştiririm. 3 yavruyu sahipli artık sütten kesilmesini bekliyoruz ama gözleri böyle ve gözleri dışa bakıyor şaşı gibi normal mi? Yardımlarınızı bekliyorum.
@Sercan1096
@Handsome Reis yardım edin lütfen.

Kediyi götürdün mü? Kediye üzüldüm.:(
 

Yeni konular

Yukarı