Yavru muhabbet kuşları sürekli farklı odada durursa sorun olur mu?

Yavru muhabbet kuşum 2 adet kafeste diğer odada kardeşimle birlikte dursa bir şey olur mu 30 dakikada bir 20 dakikada bir gidiyorum onunla iletişime giriyorum.

Dosya Ekleri

• 946E9F28-C856-4288-8DEC-CF739D8FD3C4.jpeg
    946E9F28-C856-4288-8DEC-CF739D8FD3C4.jpeg
    165,2 KB · Görüntüleme: 8
  • 1B45E90A-EDB5-4E15-BF92-59F82A3EA1CC.jpeg
    1B45E90A-EDB5-4E15-BF92-59F82A3EA1CC.jpeg
    177,1 KB · Görüntüleme: 6
Öncelikle hayırlı olsun yeni bakmaya başlamışsın 5 yıldır bakıyorum ben çok kasma bunlar da insan gibi düşünebilirsin aşırı sıcaklık değişimi yoksa sorun olmaz gece örtebilirsin üstünü ben sabah uyurken ses yapıyor diye ortuyordum gece sanıp susuyordu 2 odayi da tanımasını bekle tanimadan kafesi açma 2 adet suluk kullan gaga ağızlı olandan bir de sendekinden kullan 2 tane olursa hem çabuk bitmez hem de kuş hangisinde rahat ederse ondan içer paran varsa akıllı yemlik al internette ele alıştırma videoları var iki kuş aynı kafesteyken deneme tek tek dene onları başka sorun olursa yine yardımcı olurum.

Öncelikle hayırlı olsun yeni bakmaya başlamışsın 5 yıldır bakıyorum ben çok kasma bunlar da insan gibi düşünebilirsin aşırı sıcaklık değişimi yoksa sorun olmaz gece örtebilirsin üstünü ben sabah uyurken ses yapıyor diye ortuyordum gece sanıp susuyordu 2 odayi da tanımasını bekle tanimadan kafesi açma 2 adet suluk kullan gaga ağızlı olandan bir de sendekinden kullan 2 tane olursa hem çabuk bitmez hem de kuş hangisinde rahat ederse ondan içer paran varsa akıllı yemlik al internette ele alıştırma videoları var iki kuş aynı kafesteyken deneme tek tek dene onları başka sorun olursa yine yardımcı olurum.

Kuşlarım yeni aldım ama kafesinden çıkarmamamdan mı neden kanatlarını açıp kapatıp duruyor ve çırpıyor daha 4 gün oldu ve çok kaşıyorlar kendilerini neden kaşınıyorlar

İn
Çok fazla kaşınıyor diyor annem gil senin instagramın varmı daha hızlı olur burda uzun sürüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı