Yayın için fiyat performans İSS ve paket tavsiyesi

sprons

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom müşterisi olarak 4 senedir hizmet alıyorum, yaklaşık 3 senesi sorunla ve düşük internetle uğraştım ve halen düşük internet yüksek fiyat ödüyorum yeni ISS'ye geçsem mi diye düşünüyorum. 100-200 arası bütçem var yayın açmak ve oyun indirmek için genellikle internet lazım oluyor ve düşük hızdan sıkıntı oluyor sizin kullandığınız vb. ISS olursa öneri için daha iyi olur.
Not: Bana sağlayacakları paket bana özelmiş diyorlar inanmıyorum ama verdikleri hizmet 50 MB 135 TL yarına kadar sürem var yoksa bu pakete geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
3'ü de iyi ISS'lerdir. Bir de comnet var son zamanlarda müşterileri bir hayli memnun. Forumda kullanan üyeler vardı.

Öncelikle TurkNet'ten bir altyapı testi yapar mısınız? Ona göre söyleyeyim.
1623935935949.png

3'ü de iyi ISS'lerdir. Bir de comnet var son zamanlarda müşterileri bir hayli memnun. Forumda kullanan üyeler vardı.
En güvenilir ve en iyi hizmet veren hangisi sizce ?
Hocam modem arayüzünden xDSL değerlerinizi paylaşır mısınız? 42 destekleyen hatta 50 mbit paket önermesi değişik. Bence sağlıklı olarak 35 alır en fazla.

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-17_162603.png
    resim_2021-06-17_162603.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 40
En güvenilir ve en iyi hizmet veren hangisi sizce ?
Hocam altyapınıza göre hepsinde benzer hizmet alacaksınız ama ben Turknet öneririm. En azından iptal etmek istediğiniz zaman lafı dolandırmazlar. SNR değeriniz biraz düşük. Hat zayıflaması iyi ama bu değerler 35 mbit için ideal bence. Daha yükseğinde sorun çıkarır. Normalde altyapınız 75 destekliyormuş. Fakat o hızlara bu değerlerle çıkmanız zor.
Comnet de güzel bir tercih olacaktır. 35 mbit paketleri sınırlı bir süre için 70 TL'ye düşmüş. Bu fiyat kaçmaz.

Türk Telekom müşterisi olarak 4 senedir hizmet alıyorum, yaklaşık 3 senesi sorunla ve düşük internetle uğraştım ve halen düşük internet yüksek fiyat ödüyorum yeni ISS'ye geçsem mi diye düşünüyorum. 100-200 arası bütçem var yayın açmak ve oyun indirmek için genellikle internet lazım oluyor ve düşük hızdan sıkıntı oluyor sizin kullandığınız vb. ISS olursa öneri için daha iyi olur.
Not: Bana sağlayacakları paket bana özelmiş diyorlar inanmıyorum ama verdikleri hizmet 50 MB 135 TL yarına kadar sürem var yoksa bu pakete geçeceğim.

TurkNet'te mi karar kıldınız?

Geri
Yukarı