Yayıncılara bağış atmak saçma değil mi?

Revivmeooi

Hectopat
Az önce bir video gördüm videoda bir tane genç büyük bir yayıncıya para atıyordu. DC'den konuştular çocuk sırf adama para atabilmek ve abone olabilmek için çalışıyormuş.

Bir türlü aklıma yatmıyor insanlar çalışıp para kazanıyor (bağış atanların %25'i öğrenci) sonra o parayı ondan 50 kat fazla para kazanan birine atıyorlar.
Tabii ki insanlar özgür ama çok büyük aşırı para kazanan yayıncılara bağış atmayı hiç anlamıyorum.

Not: Dediğim gibi herkes istediği gibi harcar bu konuda sizin fikirlerinizi merak ettim.

İnsanlar parayı hayatlarını idame ettirmek için ve zevkleri için kazanıyorlar. Bu durumda, kişinin inisiyatifine kalmış bir olay. Kimisi; reklamını yapmak için, yardım için, ismini duyurmak için, öylesine atıyor.

Yıllar önce bir uygulamadan kazandığım para ile Paypal hesabımdan, yeni başlamış bir yayıncıya destek olmak için 3 lira attım. Hala daha yayınlara devam ediyor. Onun dışında kimseye atmadım.

Son düzenleme:
“Abi son param, seni çok seviyorum lordum. Adamsın.” Bence bağış atanların bir kısmı, bağış yapmaktansa bir şeyler söylemek için atıyor. Bunun dışında evet ben de saçma buluyorum. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı