Yayıncılık platform önerisi

cihan786

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar sorum başlıktaki gibi. Öyle çok büyük beklenti içinde değilim haliyle ünlü arkadaşım falan da yok. 25 yaşındayım eğlencesine yayın açmak istiyorum, Twitch'te artık az da olsa izlenme şansı yok benim gibilerin diğer platformlardan da sadece Nonolive'ı az çok biliyorum keza onun da Gaming tarafı kapanacakmış sanırım, düğer platformlardan hangisi daha iyi olur sizce oralarda vakit geçiren arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. Facebook, DLive, nimo vs. telefonu açıp sadece oturup bağıra çağıra TikTok gibi para bekleyen (siz anladınız işte) kanser kitlenin görece az olduğu falan işte. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese sağlıklı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar sorum başlıktaki gibi. Öyle çok büyük beklenti içinde değilim haliyle ünlü arkadaşım falan da yok. 25 yaşındayım eğlencesine yayın açmak istiyorum, Twitch'te artık az da olsa izlenme şansı yok benim gibilerin diğer platformlardan da sadece Nonolive'ı az çok biliyorum keza onun da Gaming tarafı kapanacakmış sanırım, düğer platformlardan hangisi daha iyi olur sizce oralarda vakit geçiren arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. Facebook, DLive, nimo vs. telefonu açıp sadece oturup bağıra çağıra TikTok gibi para bekleyen (siz anladınız işte) kanser kitlenin görece az olduğu falan işte. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese sağlıklı günler.

Her ne kadar izlenmeseniz de Twitch öneririm. Diğerlerinde para bekleyen kısım fazla. YouTube'dan da yayın açabilirsiniz ama çok izlenmezsiniz yine.

Aga sana twitch izlenme bugu vereyim. Twitch yayını açıyorsun böyle 10 20 izlenmeye başladığında twitch komik anlara reklam veriyorsun senin kesitlerini kullansınlar diye öyle öyle milletin aklına giriyorsun seni izlemeye başlıyorlar tabi bu izleyicileri tutmak senin elinde. Yaratıcı komik kurgularla reklam verebilirsin. Ve düşüncen yanlış bence en iyi yayın açman için twitch olur.

Hepinize teşekkür ederim önerileriniz için, peki dlive, facebook için ne dersiniz kanser kitlesi daha az gibi ama oralarda çok takılmadım oralarda vakit geçiren arkadaşlar oralar için ne düşünür ?

Yeni konular

Geri
Yukarı