Yayınevi'nin Verdiği Flash Belleği Nasıl Normal Flash Belleğe Dönüştürürüz?

MYesil091

Hectopat
Daha fazla  
Konu daha öncesinde açılmış ve çözülmüş fakat ben sorunumu çözemedim.
İnternetten de araştırma yaptım belki burayı rahatsız etmeden çözebilirim diye fakat bir şey yapamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
-----
Protocal Version: USB 2.00
Current Speed: High Speed
Max Current: 500mA

USB Device ID: VID = 090C PID = 1000
Serial Number: CCYYMMDDHHMMEF014348

Device Vendor: SMI Corporation
Device Name: USB DISK
Device Revision: 1100

Manufacturer: SMI/SMI
Product Model: USB DISK/USB DISK
Product Revision: 1100/1100

Controller Vendor: SMI
Controller Part-Number: SM3257ENBA - ISP 131128-AA-
Flash ID code: 98DE8493 - Toshiba TC58TEG6DCJTA00 - 1CE/Single Channel [MLC-16K] -> Total Capacity = 8GB
---

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk biçimlendirmeyi denediniz mi?

Kullandığınız işletim sistemini söylerseniz daha detaylı yardımcı olabilirim.

Disk biçimlendirmeyi denedim hocam. Flash bellek 8 GB'lık. Yaklaşık 2 GB'lık kısım CD ROM şeklinde yapılmış. 6 GB'lık kısım ise normal bellek konumunda. Disk biçimlendirme durumu Flash bellek kısmına uygulanıyor. CD ROM kısmına bir şey yapamıyorum.

Önceden açılan konudan, belleğin mevcut halinden ve bu yazılımı kullanıp kullanmadığınızdan da bahsetseniz mesela? Müneccim değiliz zira...

Ha bir de belleğin durumu var tabii...

Pardon hocam haklısınız. Yetersiz açıklama yapmışım.

Flash bellek 8 GB'lık. Yaklaşık 2 GB'lık kısım CD ROM şeklinde yapılmış. 6 GB'lık kısım ise normal bellek konumunda. CD ROM kısmını iptal edemiyorum.

Vermiş olduğunuz linkteki dosyayı da indiremedim. Download'a tıklayınca başa dönüyor.

Selamlar hocam çözümünü bulabildiniz mi? Diskparttan yaptım disk yönetiminden denemdim U3 uninstaller ile denedim U3 uninstaller flash belleğimi görmedi bile. Hala resimdeki gibi duruyor. Nasıl kaldırabilirim CD ROM olarak görünen kısı mı?

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı