Yayla evine altyapı nasıl çekerim?

KeremYanmaz96

Hectopat
Merhaba yayla evimde altyapı yok ve 10 metre ötemizde otel var ve orada hatta var internet de var. Bizim yayla evimiz site. Yarın Türk Telekom'u arayıp ne diyebilirim? Yani altyapı masraflarını da karşılayabilirim. Yarın arasam ne diyeyim? Taktik verir misiniz?

Merhaba yayla evimde altyapı yok ve 10 metre ötemizde otel var ve orada hatta var internette var bizim yayla evimiz site yarın Türk Telekom'u arayıp ne diyebilirim yani altyapı masraflarınıda karşılayabilirim yarın arasam ne diyeyim taktik verir misiniz.

Bence Turkcell superbox a geçin her yere götürürsünüz altyapı ihtiyacıda yok tak fişe çalıştır.

Super Box pahalı taktik verebilirmisiniz arayıp ne diyebilirim
Arkadaşlarımın bana "Onu nasıl tavlarım ?" sorusu gibi oldu :D Bence resmi ve sade bir dille konuşursanız sorununuzu halledebilirsiniz.

Ben de İzmir'de bu lanet olası iş ile uğraşmak durumunda kaldığımda araştırmalarım sonucu şöyle bir yol izlemiştim;
Öncelikle şunu bilin hiçbir firma müstakil ev için altyapı masraflarını karşılamayı sevmez bu yüzden birçok kişiden imza toplayıp dilekçe şeklinde bir başvuru yapmanızı öneririm ben başvurduktan sonra 5 metre uzağımdaki telefon direğinden altyapım çekilmişti. Daha sonrasında ise şöyle bir durum karşılamıştı beni Türk Telekom bağladı 2-3 gün kullandıktan sonra internet bir daha gelmedi aynı şekilde görevliler de 1 ay sonra gelip düzeltti. Tabii imzaları topladıktan sonra bölgendeki en yakın Türk Telekom müdürlüğüne gidip vermen gerekiyor. Bu deneyimlere sahip birisi olarak benden sana tavsiye şu şekilde olur Türk Telekom'la uğraşılmaz adamı kanser ederler en iyisi superbox al kafan rahat etsin.

Ben de İzmir'de bu lanet olası iş ile uğraşmak durumunda kaldığımda araştırmalarım sonucu şöyle bir yol izlemiştim;
Öncelikle şunu bilin hiçbir firma müstakil ev için altyapı masraflarını karşılamayı sevmez bu yüzden birçok kişiden imza toplayıp dilekçe şeklinde bir başvuru yapmanızı öneririm ben başvurduktan sonra 5 metre uzağımdaki telefon direğinden altyapım çekilmişti. Daha sonrasında ise şöyle bir durum karşılamıştı beni Türk Telekom bağladı 2-3 gün kullandıktan sonra internet bir daha gelmedi aynı şekilde görevliler de 1 ay sonra gelip düzeltti. Tabii imzaları topladıktan sonra bölgendeki en yakın Türk Telekom müdürlüğüne gidip vermen gerekiyor. Bu deneyimlere sahip birisi olarak benden sana tavsiye şu şekilde olur Türk Telekom'la uğraşılmaz adamı kanser ederler en iyisi superbox al kafan rahat etsin.
Evet SuperBox güzel bir sistem fakat 130TL/Ay cidden fazla değil mi ?

Geri
Yukarı