Yaypel.com dolandırıcı mı?

Bana PayPal çakması gibi geldi ismi.

27 Ağustos 2021 de yaypelin Instagram'daki 500e aşkın fotoğrafına yorum beğeni ve etiket atarak 200TL+25TL kargoya iPhone 6 Plus aldım cihazın dokunmatiğinin çalışmadığı söylendi ona göre bütçemi ayarladım, 1 Eylül de telefon elime ulaştı şarjı %2'di şarja taktım saatlerce durmasına rağmen şarj yüzesi yükselmedi telefoncuya götürdüm ya şarj entegresi ya da bataryayla ilgili bir sorun olduğu söylendi. Dokunmadikle birlikte bana 500TL'ye yakın bir fatura çıkardılar. Yaypel ile iletişime geçip bana şarj sorunundan bahsetmediklerini söylediğimde aldığım cevap ürünler ucuz olduğu için kontrol etmediklerini söyledirler ürün anlatıldığı gibi değildi dolandırıcılık desem yeridir iade de yok. Her storyde kendi güvenilirliğini kanıtlamaya çalışan yaypel sırf ucuz olduğu için bana bozuk ürün gönderdi. Fırsat cihazlarıyla ilgili ihtiyacı olanlar alsın dediler ihtiyacı olan kişiye böyle mi cihaz satacaksınız. Orijinal olmayan parçalar için 500TL fatura çıkardılar ne ucuzluğu ne fırsatı kaldı güvenilir bir yer değil mağdurum. Mesajlarıma görüldü atıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı