Yaypel.com dolandırıcı mı?

Baktım ama 32 GB iPhone 8 göremedim. 8 64GB Ürün satışa kapalıdır. 64 GB iPhone 8 var başkada iPhone 8 yok zaten.

Neden şaka? Geçen gün Burak Güngör'ün videosunda gördüm 30 - 40 tane stok yapıp birden satışa açıyorlarmış.
484 posta yorum ve beğeni mi? Her posta 2 kişi etiketlemek mi? 2000 lira fazla verir bunlara katlanmam.

- Fırsat cihazına sahip olmanız için tüm İnstagram postlarımıza yorum,beğeni yapmalıyız.
-İnstagramda her postumuza 2 kişi etiketlemeniz gereklidir.
.Yaypelcompany ve Yaypelcase hesaplarını takip etmeliyiz
-Yapılan yorumlarda asla tek başına emoji olmaması ve minimum 20 karakter olması gereklidir.
-Tüm kontroller yapıldıktan sonra kargo gönderimi olacaktır.
Eki Görüntüle 1068684
Şaka olmalı galiba.
Bu yüzden bıraktım zaten takip etmeyi. Yakında bataryam yine pert olur gider değiştiririm o kadar.

Sitenin söylediğine göre bu ürünler satılmıyor, çekiliş usulü veriliyor. İnsanları nasıl bir keriz yerine koyuyorlarsa artık, bu kadar kendi reklamlarını yaptırıp, bana cihazın üstüne 10 bin TL verseniz anca yaptırabileceğiniz şeyleri yaptırdıktan sonra bir de çekilişi kazanırsanız ya da anladığım kadarıyla elinizi çabuk tutarsanız üstüne para alarak size satıyorlar. Kusura bakmayın da bunlardan medet umduğunuz, bunlara prim verdiğiniz için suçlu bence sizlersiniz. Bu tarz şeyler sayenizde ara ara türüyor.

Sitenin söylediğine göre bu ürünler satılmıyor, çekiliş usulü veriliyor. İnsanları nasıl bir keriz yerine koyuyorlarsa artık, bu kadar kendi reklamlarını yaptırıp, bana cihazın üstüne 10 bin TL verseniz anca yaptırabileceğiniz şeyleri yaptırdıktan sonra bir de çekilişi kazanırsanız ya da anladığım kadarıyla elinizi çabuk tutarsanız üstüne para alarak size satıyorlar. Kusura bakmayın da bunlardan medet umduğunuz, bunlara prim verdiğiniz için suçlu bence sizlersiniz. Bu tarz şeyler sayenizde ara ara türüyor.
Hayır öyle birşey değil. Bazı şartları var o şartları yaptıktan sonra istediğini sadece 1 tane olmak şartı ile satın alabiliyorsun. Çekiliş değil sadece şartları yerine getiriyorsun. Ayrıca bence birilerine prim vermek umrumda değil ben kendime bakarım. Kendim ucuza alıyormuyum almıyormuyum.

Geri
Yukarı