Yaz aylarına girdiğimden beri aşırı şansızım

OneChip

Decapat
Daha fazla  
Selam nasılsınız? Ben kötüyüm. Yaz ayının başından beri hep bilgisayara bir şey oldu özellikle son 1 aydır. Ekran kapalı iken açık görüküyordu altında bir kapak vardı onu açınca PC direk kendini kapatıyordu ve eski haline geri dönüyordu. Menteşe kırıldı 2. kere oldu bu sol kırıktı şimdi sağ kırıldı Temmuz'un 10'nun da. Yetti mi yetmedi 1.5 hafta sonra ekranın sol tarafı kırıldı. Ağustos'un 15'inde babama söylerim sonra da yaptırırız diye düşünmüştüm. Sonra 3 hafta sonra laptopun klavyesinin üstüne sıcak çay döktüm yanlışlıkla. Laptop direk şarjdan çıkarıp bir havlu ile silip kapattım. Ekranı 12 saatliğine ters v şeklinde yere koydum ve düzeldi.

Şanslı olmalıyım ki ekran kartına falan zarar gelmemişti. Şimdi 10 15 dakika önce başıma gelen olaya gelelim menteşe nasıl olduysa ekranı kırdı. Bir anda sağ köşede mürekkep patlamıştı anlamadım videodan mı kaynaklı deyip videoyu geriye sardım :D sonra hayır hayır bu olamaz deyip laptopu açma tuşundan kapattım. Birkaç yeri bantlıydı bütün bantları çıkartıp USB falan her şeyi çıkartıp bir köşeye koydum. Yarın babama bütün her şeyi baştan sona anlatacağım klavye tuşlarının kırılmasına kadar.

Beni dövecek mi bilmiyorum normalde bağırsalar bile trip atan biriyimdir. Şimdi dövse hak verir sesimi bile çıkartmam. Kızma ihtimalide var ama 1 ay dalga geçer bunu al desem onu da 2 ay sonra kır tamam mı der. Ayın 15'inde telefonda alacaktı bir de :) aşırı şansız bir insanım kışta bunun kadar beter olmasa da başına yine bir şeyler geldi. Herkese iyi geceler ben de yarın nasıl anlatacağım diye düşüneyim.

Geri
Yukarı