Yaz aylarında nefes darlığı normal mi?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Özellikle yaz aylarında sıkça nefes darlığı yasıyorum. Şu an biraz terliyim ve nefes darlığı yaşıyorum. Derin derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum. Yaz aylarında nefes darlığı normal midir? Kış aylarında da bazen yaşıyorum ama çok nadir. Bunu bir arkadaşım da yaşıyormuş ve doktora gitmiş, doktor psikolojik olduğunu söylemiş.

Kolay gelsin.

Özellikle yaz aylarında sıkça nefes darlığı yasıyorum. Şu an biraz terliyim ve nefes darlığı yaşıyorum. Derin derin nefes alma ihtiyacı duyuyorum. Yaz aylarında nefes darlığı normal midir? Kış aylarında da bazen yaşıyorum ama çok nadir. Bunu bir arkadaşım da yaşıyormuş ve doktora gitmiş, doktor psikolojik olduğunu söylemiş.

Ege ve Akdeniz kısmı normal ben Bodrum'da yaşıyorum Temmuz'dan sonra neredeyse kış a kadar boğuluyormuşum gibi geliyor ara sıra.

hocam sürekli yaz aylarında nefes darlığı çekiyosanız muhtemelen alerjik astımınız vardır. Bunun çaresi basit soğuk bir oda da veya mekana gidin astım ilaçları kullanın ara ara da hastanede oksijen almaya gidin.

Kolay gelsin.

Aynı şekilde bana da oluyor istanbuldayım sanki boğulacak gibiyim diyabet hastasıyım ondan olabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı