Yaz İndiriminde Hangi Oyunları Alacaksınız?

GTA 5 ETS 2 birkaç DLC Farming Simulator 19😁😁

Peki hocam Assetto Corsa Competizione çıkmışken ilk oyun alınır mı?
Hocam bir Assetto Corsa manyağı olarak Competizione'yi çıktığı gün aldım. Ne mouse ne klavye ile oynamak imkansız. İncelemeler simulasyon açısından gerçekçi olduğu yönünde. Biraz pişman oldum çünkü aldığımdan beri oynayamadım. En son güncellemeden sonra denemedim. Oyun hoş duruyor ancak ilk oyun hala oyuncu açısından kalabalık ve zevkli. Competizione şuanlık en azından direksiyon seti alana kadar benim için askıda.

2008 sorası hiç bir yeni oyunu oynamadım. Kullandığım laptop oyun oynamaya uygun değildi(Sadece PB oynuyorum 16 kişi felan girerse FPS 10-15 oluyor 😀) şimdide o latopu kullanıyorum. İnşALLAH haziran sonu yeni bir sistem toplayacağım ve 3 yıldır hayalini kurduğum oyunları bende oynaya bileceyim🙂 Soruya gelirsek:
  • GTA V
  • COD : MW Remastered( COD serisini tamamen bitiricem irelileyen zamanlarda🙂)
  • Assassin's Creed(bunu da seri olarak tamamlayacağım, ama ilk önce hangi oyunu alayım bilmiyorum)
  • Far Cry(Primal ve ya 4)
  • Skyrim V
  • A Plague Tale: Innocence
Sanırım şimdilik bu kadar🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı