Yaz indirimlerinde 17,93 TL oyun tavsiyesi

333657

Hectopat
Makaleler
9
Hesabımda 17,93 TL var. Ne oyun önerirsiniz? Herkesin bildiği ve sevdiği benim de çok sevdiğim Counter-Strike serisi, Half-Life ve Day of Defeat Source var. FPS türü Online oyunları seviyorum. Brawlhalla tarzı şeyler de fena değil. Simülasyon tarzı Online oyunları da severim. Mümkünse bu bütçeyle birkaç oyun almak isterim. Tüm parayı bir oyuna verip sonra pişman olmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Dostum Assetto Corsa Ultimate Edition öneririm. İndirimde 15.29TL. İçinde 11 tane DLC paketi de var, tek ya da arkadaşlarla oynanabilecek güzel bir oyun. Bir de Honda civic modu yükledin mi tadından yenmiyor.

Hesabımda 17,93 TL var. Ne oyun önerirsiniz? Herkesin bildiği ve sevdiği benim de çok sevdiğim Counter-Strike serisi, Half-Life ve day of defeat Source var. FPS türü Online oyunları seviyorum. Brawlhalla tarzı şeyler de fena değil. Simülasyon tarzı Online oyunları da severim. Mümkünse bu bütçeyle birkaç oyun almak isterim. Tüm parayı bir oyuna verip sonra pişman olmak istemiyorum.
Witcher 3 olabilir 12tl geriye kalan 5,93tlyede başka oyun bakabilirsin
veya witcher 2 alıp yanınada startup company 2 tl civarınada varsa bi oyun alırsınız

1 dolarla çok fazla şey yapmak istiyorsun. Batman Arkham Collection al. 3 tane oyun var içinde. Hepsi de güzel oyunlar.
Valla ne yapayım dostum bu parayı bile düşen itemlerle ve kart satarak kazandım o durumlara düştüm yani durumum yok ki para yatıracak. 🙂 Arkham Collection gayet mantıklı geldi aldım teşekkür ederim.
---------
@Mekoslz ne direksiyonum ne de oynayacak arkadaşım var zevkli olmaz yine de fikrini paylaştığın için teşekkürler.
---------
@Gusein @Diktatorr Mafia oyununun Steam sürümü hakkında pek çok kötü duyum aldım bir arkadaş da buraya yazmış yine o nedenle pek sıcak bakmıyorum. Teşekkürler fikriniz için.
--------
@Roi34 hikayeli oyunları hiç sevemedim dostum. İlgimi çeken hikayesi oyun sayısı bir elin parmağını geçmez Witcher ise çok daha farklı ve bana göre olmayan bir tür Teşekkürler yine de.

Vallahi ne yapayım dostum bu parayı bile düşen itemlerle ve kart satarak kazandım o durumlara düştüm yani durumum yok ki para yatıracak. 🙂 Arkham Collection gayet mantıklı geldi aldım teşekkür ederim.
---------
@Mekoslz ne direksiyonum ne de oynayacak arkadaşım var zevkli olmaz yine de fikrini paylaştığın için teşekkürler.
---------
@Gusein @Diktatorr Mafia oyununun Steam sürümü hakkında pek çok kötü duyum aldım bir arkadaş da buraya yazmış yine o nedenle pek sıcak bakmıyorum. Teşekkürler fikriniz için.
--------
@Roi34 hikayeli oyunları hiç sevemedim dostum. İlgimi çeken hikayesi oyun sayısı bir elin parmağını geçmez Witcher ise çok daha farklı ve bana göre olmayan bir tür teşekkürler yine de.

Hikayeli oyun sevmem demişsin Batman seriside hikayeli? Tabi co-op seçeneği var ama online değil. (Yanlış anlaşılmasın çok sağlam oyunlardır.)

Geri
Yukarı