Steam Yaz indirimlerinde Hogwarts Legacy indirime girer mi?

sentenz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hogwarts Legacy indirim alır mı sizce? Almak için bekliyorum, dair souls 3, marvels Avengers, atomik hearth. Bu oyunlar listemde olanlar.

Yaz indirimleri 28 Haziran da mıydı?

Hogwarts Legacy indirim alır mı sizce? Almak için bekliyorum, dair souls 3, marvels Avengers, atomik hearth. Bu oyunlar listemde olanlar.

Hocam Marvel Avengers almanıza değecek bir oyun değil. Atomic Heart için de 500 küsur TL vermek yerine 30TL'ye aylık Game Pass alırsanız 1 ayda oyunu bitirirsiniz zaten artı olarak başka oyunlar da oynarsınız.

Steam indirim dönemlerini internetten bulabilirsin. Hogwarts Legacy indirime girecektir ancak en fazla yüzde 20-30 arası girer diye düşünüyorum.

İsminin Dark Souls olduğunu tahmin ederekten DS dışında indirime girer(ds girse bile büyük bir indirim olmaz)ama Marvel Avengers kapanmadı mı serverları başka bir oyunuda hatırlıyor olabilirim. HL ise indirime girer ama %30-40 olur indirimi bence.

Steam indirim dönemlerini internetten bulabilirsin. Hogwarts Legacy indirime girecektir ancak en fazla yüzde 20-30 arası girer diye düşünüyorum.

Hocam peki şu an Epic Games'de kupon ile birlikte 520 TL'ye kadar düşüyor du yanlış hatırlamıyorsam o fiyata alınır mı?

Bence girer çünkü steam yaz indirimlerinde büyük oyunları indirime almayı seviyor ama ne kadar indirim gelir onu bilemem, Steam Yaz İndirimleri geçen seneki 23 Haziran gibi başlayacak diye biliyorum.

Hocam peki şu an Epic Games'de kupon ile birlikte 520 TL'ye kadar düşüyor du yanlış hatırlamıyorsam o fiyata alınır mı?
Ben oyunu oynamadım ancak Harry Potter evrenine ilginiz varsa ve 500 liradan fazla oyuna verecek kadar paranız varsa alabilirsiniz. Oyunun incelemelerine bakıp karar verebilirsiniz.

Geri
Yukarı