Yaz indirimlerinden oyun önerisi

Arkadaşlar Ranch Simulator oyununu arkadaşlarınızla almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyun gereçekten çok sarıyor ve kendini tekrarlamıyor. Biz hiç durmadan tek günde 10 saat oynadık.

Arkadaşlar Ranch Simulator oyununu arkadaşlarınızla almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyun gereçekten çok sarıyor ve kendini tekrarlamıyor. Biz hiç durmadan tek günde 10 saat oynadık.
Bende çok sevdim oyunu. Arkadaşımla 30 saatimiz var ve temmuz güncellemesini bekliyoruz. Alınmaya değer bir oyun. Konuyla alakasız ama yinede söylemek istiyorum. Altta diğer güncelleme notları var oynayan bakabilir.
Screenshot_20220628-210757.png

Bende çok sevdim oyunu. Arkadaşımla 30 saatimiz var ve temmuz güncellemesini bekliyoruz. Alınmaya değer bir oyun. Konuyla alakasız ama yinede söylemek istiyorum. Altta diğer güncelleme notları var oynayan bakabilir.Eki Görüntüle 1434726
Banka ve kredi sistemi ve arı olayı çok heyecanlandırdı şimdi, ayrıca eylül güncellemesi'de mükemmel duruyor. Oyuna güncellemelerle farklı farklı şeyler gelmesi'de oyunun daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Güncelleme bilgilendirmeleri için teşekkürler bu arada.

Geri
Yukarı