Yaz indirimlerinden oyun önerisi

Arkadaşımla şöyle bir sepet yaptık, sizce nasıl ?

Metro var, mad max tam olarak bana göre değil. Kingdom Come'ı 7 temmuza kadar alırım hatırlattığınız iyi oldu.
Oyun zevkinizi pek bilemiyorum fakat Scum pek tavsiye ettiğim bir yapım değil. Açıkçası o fiyata çok daha iyi online, co-op oyunlar var. The Forest, Raft, Stardew Valley, Astroneer... Daha da uzar gider, son seçim size kalmış.

Oyun zevkinizi pek bilemiyorum fakat SCUM pek tavsiye ettiğim bir yapım değil. Açıkçası o fiyata çok daha iyi Online, co-op oyunlar var. The Forest, Raft, Stardew Valley, ASTRONEER... Daha da uzar gider, son seçim size kalmış.

Evet bende katılıyorum o fiyatı SCUM haketmiyor bence The Forest 8 TL + Stardew Valley 14 TL almak daha mantıklı.

Son düzenleme:
Evet baktım az önce ve mükemmel bir oyuna benziyor. Biz arkadaşımla çok sevdik. Sardım o zaman bundan da bir tane.
Güzel bir oyuna benziyor YouTube'dan oynanışına bir bakın isterseniz.

Cuphead.
Hollow Knight.
Ori.
DmC 5.
Metro Exodus.
Hocam bu arada önerileriniz için teşekkürler, içerisinden Ori'yi aldım.

Hocam eğer senin ve arkadaşının PC'si iyiyse ranch aşırı sarar ama yine de Dying Light almanızı öneririm.
Bir de Mortal Kombat alabilirsiniz vs atarsınız.
Bilgisayarlarımız iyi o konuda sorun yok. Dediğim gibi Dying Light'ı indirimlerin bitimine kadar almaya çalışacağız. Mortal Kombat'ta güzel öneri teşekkür ederim, ama gamepadimiz olmadığı için pek sarmaz diye düşünüyoruz. Ayrıca önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı