Yaz indirimlerinden oyun tavsiyeleri

Micsiz

Hectopat
Yer
Aselsan MTAL
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar kütüphanem aşağıdaki gibi. Özellikle aynı Witcher gibi kendi ana hikayesi olan ama bizim de etki edebildiğimiz ve karakterlere bağlanabildiğimiz oyunlara çok ihtiyacım var şimdiden sağ olun.

1624568956671.png

Ori and the Will of the Wisps. Hikayeye çok etki edemiyorsunuz ama karakterlere bağlanabiliyorsunuz. Çok muhteşem bir oyun kendisi.

Witcher oynayan birinin kütüphanesinde Mass Effect serisini göremediğim için üzüldüm.
Eğer oynamadıysan 1'den başlarayarak 3'e kadar devam et. Grafikler seni tatmin etmeyebilir.
Ama o evrene bir girersen bir daha çıkmak istemeyeceksin.

Metro serisinde hikayeye etki edemezsin ama oldukça iyi oyundur öneririm. Heavy Rain, Beyond Two Souls ve Detroid Become Human'da ise seçimlerinle hikayeye etki edebilirsin. Bu üç oyundan sadece Beyond Two Souls oynadım ve aşırı keyif aldım. Pek sanmıyorum ama spoiler olabilir: Küçüklük halini oynarken kendi kızımmış gibi korumaya çalışmıştım. Kesinlikle bir kez daha oynayacağım.

Ori and the Will of the Wisps. Hikayeye çok etki edemiyorsunuz ama karakterlere bağlanabiliyorsunuz. Çok muhteşem bir oyun kendisi.
Ori and the Blind Forest oynamıştım, bir platform oynunda serbestçe gezinmeye hazır değildim ve iade ettim.
Witcher oynayan birinin kütüphanesinde Mass Effect serisini göremediğim için üzüldüm.
Eğer oynamadıysan 1'den başlarayarak 3'e kadar devam et. Grafikler seni tatmin etmeyebilir.
Ama o evrene bir girersen bir daha çıkmak istemeyeceksin.
Dostum "Türkçe dil desteği olmayan bir 2007 oyunu"na para vermem ama bi ara onları mutlaka oynamalıyım teşekkür ederim.
Blazing Sails alabilirsin arkadaşlarınla online oynayınca baya zevkli oluyor ve fiyatı 18 lira civarı.
Sanırım bir şey eksik :,(
MB Warband.
Bir de Call of Duty serileri ( indirimde al ).
Ah be hiç aklıma gelmedi 5. defaya bitirmek teşekkür ederim
Metro serisinde hikayeye etki edemezsin ama oldukça iyi oyundur öneririm. Heavy Rain, Beyond Two Souls ve Detroid Become Human'da ise seçimlerinle hikayeye etki edebilirsin. Bu üç oyundan sadece Beyond Two Souls oynadım ve aşırı keyif aldım. Pek sanmıyorum ama spoiler olabilir: Küçüklük halini oynarken kendi kızımmış gibi korumaya çalışmıştım. Kesinlikle bir kez daha oynayacağım.
Metro oyunlarını da oynadım.
GTA 5, GTA 5 ve GTA 5.
Saol güzel insan.

Hepinize teşekkür ederim.

Arkadaşlar kütüphanem aşağıdaki gibi. Özellikle aynı Witcher gibi kendi ana hikayesi olan ama bizim de etki edebildiğimiz ve karakterlere bağlanabildiğimiz oyunlara çok ihtiyacım var şimdiden sağ olun.

Eki Görüntüle 1082209
Güzel oyun serisidir.

Oynama sırasına göre sıraladım. İlk oyun neden indirime girmemiş anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı