Yaz indirimlerinden oyun tavsiyesi

yigit3585

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi ben söyle güzel bir oyun arıyorum uzun süre oynayacağım. Pek yarış oyunlarını seven birisi değilim daha çok Online hikayeli oyunları arıyorum bir de hayatta kalma oyunları arıyorum. Days Gone ve Call of Duty: Black Ops almayı düşünüyordum sizce güzel mi? Siz de oyun tavsiye edebilirsiniz yorumlardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikaye oyunlarını seviyorsan kesinlikle The Witcher 3: wild hunt almalısın. ilk sahneler sıkıcı ama hikayeyi çözünce çok zevkli bir hal alıyor.

Hikaye oyunlarını seviyorsan kesinlikle The Witcher 3: Wild Hunt almalısın. İlk sahneler sıkıcı ama hikayeyi çözünce çok zevkli bir hal alıyor.

Bir şey merak ediyorum W3 almak istiyirum ama daha once hiç W1 ya da W2 oynamadim. W3'den baslasam direk hikaye olarak bir şey kaybeder miyim sizce W1 ile W2 yide almalimiyim.

Bir şey merak ediyorum W3 almak istiyirum ama daha once hiç W1 ya da W2 oynamadim. W3'den baslasam direk hikaye olarak bir şey kaybeder miyim sizce W1 ile W2 yide almalimiyim.
Hikaye farklı bir yerden başlıyor ve ana karakterler dışında çoğu karakter değişti. Hiçbir kaybın olmaz al w3'ü rahatına bak zaman kaybetmeye gerek yok 1 ve 2 ile :)

Bir şey merak ediyorum W3 almak istiyirum ama daha once hiç W1 ya da W2 oynamadim. W3'den baslasam direk hikaye olarak bir şey kaybeder miyim sizce W1 ile W2 yide alınır mı?

Adı üstünde, 3.oyun.
İlk 2 oyunu oynamadan 3. oyuna girme derim, yoksa benim gibi ilk 10-15 saat "ben neredeyim, ne yapıyorum" diye gezersin.
Ayrıca hikaye yönünden bağlantılar var.

Adı üstünde, 3.oyun.
İlk 2 oyunu oynamadan 3. oyuna girme derim, yoksa benim gibi ilk 10-15 saat "ben neredeyim, ne yapıyorum" diye gezersin.
Ayrıca hikaye yönünden bağlantılar var.
1 ile 2 yi oynamasına gerek yok çok fazla zaman kaybı adam oyundan soğur. direk 3e geçmeli mantıklı olan bu ama isterse hikaye özetlerini okuyabilir en iyiside bu olur zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı