Steam Yaz indirimlerine 1 ay kaldı

Biliyorum 29 Mayıs'ı kaçırdım fakat 1 gün yüzünden 1 ay değil 29 gün yazmak pek güzel gözükmezdi. Her neyse, Steam yaz indirimlerine 1 ay kaldı. Peki siz cüzdanları hazırlayıp satın alınacak oyunlara karar verdiniz mi?

Not: İndirimleri hatırlatmak amaçlı 1 hafta kala tekrar konu açacağım.

Bütçeniz iyiyse hocam Witcher 3 ve GTA 5'i indirimde tavsiye ederim ama öyle oyuna ayıracak çok param yok diyosanız mirror's Edge ve mirror's Edge Catalyst 1,2 gün önce toplam (ikisi beraber) 24 liraydı parkur temalı benim sevdiğim bir seri bence yazın bir daha indirime girer bakmanızı tavsiye ederim.

Ben FIFA 23 alırım. Makul ücrete düşerse.

Reis Max 209'a düşüyor geçen indirim bitti daha düşer mi bilemem ama FIFA 23'ten sağlam para kazanmicaksan değmez. Ben diyeyim ama sen bilirsin.

Biliyorum 29 Mayıs'ı kaçırdım fakat 1 gün yüzünden 1 ay değil 29 gün yazmak pek güzel gözükmezdi. Her neyse, Steam yaz indirimlerine 1 ay kaldı. Peki siz cüzdanları hazırlayıp satın alınacak oyunlara karar verdiniz mi?

Not: İndirimleri hatırlatmak amaçlı 1 hafta kala tekrar konu açacağım.
Acaba elden ring veya dark soulslara indirim gelirmi playstation'da

Undisputed ve Wartales almayı düşünüyorum şu anlık bir kaç oyun daha eklerim. İndirimler başladığında da geniş bir liste konusu açmayı planlıyorum. Ps tarafında GoW Ragnarok umarım indirime girer. Çıktığından beri almak için indirim bekledim. Bu yaz en azından bir 500 bandına düşecektir diye tahmin ediyorum.

Undisputed ve Wartales almayı düşünüyorum şu anlık bir kaç oyun daha eklerim. İndirimler başladığında da geniş bir liste konusu açmayı planlıyorum. Ps tarafında GoW Ragnarok umarım indirime girer. Çıktığından beri almak için indirim bekledim. Bu yaz en azından bir 500 bandına düşecektir diye tahmin ediyorum.
Last of Us Part 1 bile o kadar düşmemişti hocam. 500 olmasa da 600- 700 arası olur.

Last of Us Part 1 bile o kadar düşmemişti hocam. 500 olmasa da 600- 700 arası olur.
Ps4 için demiştim. Ps4’de oyun zaten 700 TL. 500 civarına düşer bence. Ama hiç indirime girmemesi de olası.

Bütçeniz iyiyse hocam Witcher 3 ve GTA 5'i indirimde tavsiye ederim ama öyle oyuna ayıracak çok param yok diyosanız mirror's Edge ve mirror's Edge Catalyst 1,2 gün önce toplam (ikisi beraber) 24 liraydı parkur temalı benim sevdiğim bir seri bence yazın bir daha indirime girer bakmanızı tavsiye ederim.
Hocam tasviyeleriniz iyi hoş fakat bu oyunların hepsi var hocam. Yine de sahip olmayanlar için iyi.

Ps4 için demiştim. Ps4’de oyun zaten 700 TL. 500 civarına düşer bence. Ama hiç indirime girmemesi de olası.
PS4 için bence de düşer hocam. Ben PS5 için düşünmüştüm.

Oyun daha yeni çıktı en fazla yüzde 10 indirim olur.

Vallahi çıldıracağım 18 yaş altı gençler genelde oyun oynarken şurada 3 oyuna 1000 TL çıkardık ki kim verecek bu parayı çıldırmak üzereyim.

O yüzden CS oynayın her hafta 20 50 TL arası geliyor benim 3 hesabım var ortalama 100 120 geliyor 3 hesapta.

Sizce ne alınabilir indirimde? GTA 5 The Forest Assetto Corsa FH4'üm var.

Mafia 1-2, Spider-Man, mgs 5, Control, Max Payne 3, Tomb Raider; Rise ve Shadow of the Tomb Raider, Sekiro, Subnautica, Splinter Cell blacklist, sunset OverDrive, Battlefield 1-4-5, Batman Arkham Collection, istediginiz bir AC oyunu Black Flag olabilir, Call of Duty Black Ops 1-2, dishonord 1-2, Watch Dogs 1-2, For Honor,

En sevdiğim oyun olan: Quantum Break 7 saatlik oynanışı var zamanı kontrol ediyorsunuz.

Detroit Become Human etailde 60-70 TL arasi bir fiyati vardi, ederinden satılırken almakta fayda var.

Korku türü seviyorsanız: Resident Evil 2-3, The Evil Within.

Hangi türü sevdiğinizi bilmediğimden her yerden yazmaya çalıştım indirimde takip edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı