Çözüldü Yazı içeren sayfayı hareket ettirince yazılar kararıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sydraaa

Hectopat
Yer
Bursa / Eskişehir
Daha fazla  
Bu sayfadan örnek vereyim şu an önümde açık olan sekmeyi aşağı yukarı yaparken aşağı ilerlerken kararıyor. Bu özelliği kapatmak istiyorum. Nasıl kapatabilirim?

Çözüm
Ghosting dediğiniz tam olarak nedir acaba?

Ghosting örnneğin CS:GO'da adam yürürken arkasında onun geçtiği yerlerde kalıntıları kalıyor buna ghosting deniyor tepki süresini kurcalayın monitörün ayarlarından.
Ghosting örnneğin CS:GO'da adam yürürken arkasında onun geçtiği yerlerde kalıntıları kalıyor buna ghosting deniyor tepki süresini kurcalayın monitörün ayarlarından.
Deli olmak üzereyim şuan oyundayken karakterler kararıyor yürürken sanırım var
Sanırım ayarlardan düzelttim denemek için bir valorant giriyorum gelişme olursa etiketlerim iyi akşamlar iyi forumlar

Birkaç gün deneyimledim monitörün ayarlarından kapalabilen bir özellikmiş. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı