Yazı nasıl daha güzelleştirilir?

Em1rh4n

Hectopat
Eğer belli bir yaşa geldiysen ve hala kötü yazıyorsan düzeltmen biraz zor.(Aynı sorun bende de var)

OsurtanBiber

Centipat
Yer
İstanbul
Benim yazım da çok kötü. Fakat yavaş ve dikkatli yazarsam gerçekten güzel yazabiliyorum. Çok hızlı düşünüp düşündüklerinizi hızlı yazmaya çalıştığınız için kötü yazıyor olabilirsiniz. Ben de hızlı düşündüğüm zamanlarda kötü yazıyorum.

KS
batuhan_n

batuhan_n

Centipat
Benim yazım da çok kötü. Fakat yavaş ve dikkatli yazarsam gerçekten güzel yazabiliyorum. Çok hızlı düşünüp düşündüklerinizi hızlı yazmaya çalıştığınız için kötü yazıyor olabilirsiniz. Ben de hızlı düşündüğüm zamanlarda kötü yazıyorum.
Yavaş yazdığım zaman bile kötü.

OsurtanBiber

Centipat
Yer
İstanbul
Yavaş yazdığım zaman bile kötü.
Hocam kötü olmasının size bir eksiği var mı? Eğer yoksa bunu sıkıntı etmenize gerek yok. Herkes iyi resim çizemeyeceği gibi iyi yazı yazmak zorunda da değil.

KS
batuhan_n

batuhan_n

Centipat
Hocam kötü olmasının size bir eksiği var mı? Eğer yoksa bunu sıkıntı etmenize gerek yok. Herkes iyi resim çizemeyeceği gibi iyi yazı yazmak zorunda da değil.
Okuyamıyorum.

Pethus

Centipat
Güzel yazı defterlerinde alıştırma yapabilirsiniz.

yagiz123123

Picopat
Yer
Manisa
Kalem tutuşu çok önemli bu konuda doğru tuttuğuna emin misin?

SS Erwin Rommel

Hectopat
Benim yazım çok kötüydü, ne yaparsam yapayım hiçbir yol işe yaramadı. İlkokul da nasıl alışıyorsanız öyle yazmaya devam ediyorsunuz maalesef.

Yukarı