Yazı yazarken ve gezinirken kasıyor

381258

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bir şey yazarken yorumum kasıyor yani kasarak yazıyorum. Fakat bilgisayarım kasmıyor ilginç bir şekilde. Ne yapmalıyım?
Sistem: R5 3600.
8 GB RAM.
GTX 1650 Super.
SSD.

Acaba psikolojik olarak bana öyle mi geliyor? Bu kadar çözüm uyguladık hala bana kasıyormuş gibi geliyor. RAM kullanımı yüksek olduğundandır belki de sorun, çok kurcalamayayım en iyisi RAM alıp çözeyim bu işi. 16 GB RAM yaparsam çözülür herhalde değil mi?
Eğer gerçekten kasıyorsa RAM yükseltmesinin fayda edeceğini sanmıyorum.

Varsa bile bilmiyorum.

Sağlık olsun hocam o zaman ya, yapacak bir şey yok. Bilgili arkadaşlar varsa etiketlerseniz sevinirim, yoksa sizin ilk mesajlarınızdan birini çözüm olarak etiketleyip bitireyim.
Merhabalar, sorunu çözdüm sanırsam. Discord akıcılığını kaybetmişti 30 FPS şekilde açıyordu. Tüm uygulamalarımı kapatıp bellek kullanımını azalttığımda discord akıcılık kazandı. Yüksek ihtimal ile sistemlere bellek kullanımı yetmiyor, en kısa zamanda inşallah 16 GB RAM'a yükseltip bu sorundan kurtulacağım. Herkese teşekkür ederim. Eğer 16 GB RAM'a yükselttiğim halde sorun çözülmezse ki yüksek ihtimal çözülür. Temiz bir format ile işi bitireceğim. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı