Yazıcı alırken nelere dikkat edilmeli?

Coldblooded

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ev için kullanacağım. Öğrencilere test kağıdı hazırlarken çok masraflı oluyor. Ben de bir yazıcı almanın faydalı olacağını düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? 1000 lirayı geçmezse sevinirim.
Bu model nasıl sizce

Son düzenleme:
Merhabalar, ev için kullanacağım. Öğrencilere test kağıdı hazırlarken çok masraflı oluyor. Ben de bir yazıcı almanın faydalı olacağını düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? 1000 lirayı geçmezse sevinirim.
O bütçede püskürtmeli ve tanklı bir model alma. Çoğunlu 2 güne bir sorun yaratacak türlerden. Ayrıca baskı kalitesi hiç tatmin edici olmayacaktır.
Ve de HP yazıcı kullanıcısı olarak asla önermiyorum. Sadece müşteri hizmetleri birazcık iyi o kadar.

O bütçede püskürtmeli ve tanklı bir model alma. Çoğunlu 2 güne bir sorun yaratacak türlerden. Ayrıca baskı kalitesi hiç tatmin edici olmayacaktır.
Tavsiyeniz nedir bütçeyi kaça çıkarayım? Dediğim gibi hızlı olması önemli değil. Ev kullanımı için alacam. Sadece bu kartuş muhabbeti var sanırım, kimisi doldurmalı kimisi ise bitince yenisini alman gerekiyor.
Teşekkür ederim 🙏
mürekkepli alacaksan kartuş fiyatlarını önemse
Başka türlüsü de mi var 😂

Geri
Yukarı