Yazıcı boş kağıt veriyor

Hasan_Can

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, Epson WF-2630 markalı yazıcım var. Uzun süredir kullanmıyordum. Mürekkep değişimini yaptım. Fakat kopya veya çıktılar boş çıkıyor. Bakım menüsünden kafa temizleme çalıştırdım, işe yaramadı. Ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-18-15-25-28-941_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2021-11-18-15-25-28-941_com.miui.videoplayer.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, Epson WF-2630 markalı yazıcım var. Uzun süredir kullanmıyordum. Mürekkep değişimini yaptım. Fakat kopya veya çıktılar boş çıkıyor. Bakım menüsünden kafa temizleme çalıştırdım, işe yaramadı. Ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

Hocam sağ altta simgesine tıklayıp orada olan bütün çıkartma işlemlerini iptal edip yeniden çıkartmayı deneyin. Bu arada bizimkinden iyi bizim yazıcı kağıdı alıyor geri vermiyor :D.

Onarım tuşu varsa basılı tutup bekleyin

Hocam kartuş haznesi sanırsam direk püskürtme yapıyor bir tank vs göremedim mekanizmada tam emin değilim.

Hocam dediğim gibi o kartuşu taktiğin yer varya sivri gene orada küçük deliği var mürekkep için işte tam oraya ya sıcak su ya da kartuş acıcı olarak geçiyor adi nozzleman diye bir şeydi markası her neyse dediğim işlemi şırınga ile uygulayın oraya.

Hocam dediğim gibi o kartuşu taktiğin yer varya sivri gene orada küçük deliği var mürekkep için işte tam oraya ya sıcak su ya da kartuş acıcı olarak geçiyor adi nozzleman diye bir şeydi markası her neyse dediğim işlemi şırınga ile uygulayın oraya.

Hocam az önce sıcak su ve şırınga ile uygulamayı denedim suyu hazneye atıyordu delikten geçmiyordu. Haznenin altına peçete koydum ıslanma olmadı sanırsam tıkanmış kurumuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı