Çözüldü Yazıcıya kağıt ve kulaklık sıkıştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TRMKTR

Centipat
Yer
Konya
Yazıcımın modeli Epson l1110. bugün çıktı almak için çalıştırdım. Üstünde kulaklık varmış ve kötü son. Kulaklıkta kağıtla birlikte yazıcının içine girdi. Sadece bir kısmı girdi. Kulağıma taktığım taraf girmedi (normal telefon kulaklığı bu arada). Bende telaşla yazıcıyı durdurdum ve kulaklık, kağıt içine sıkıştı. Kağıdı çektim ama bir kısmı içinde kaldı. Şimdi yazıcının içinde kulaklık ve kağıt kaldı. Bunları nasıl çıkarabilirim?

Yazıcımın modeli Epson l1110. bugün çıktı almak için çalıştırdım. Üstünde kulaklık varmış ve kötü son. Kulaklıkta kağıtla birlikte yazıcının içine girdi. Sadece bir kısmı girdi. Kulağıma taktığım taraf girmedi (normal telefon kulaklığı bu arada). Bende telaşla yazıcıyı durdurdum ve kulaklık, kağıt içine sıkıştı. Kağıdı çektim ama bir kısmı içinde kaldı. Şimdi yazıcının içinde kulaklık ve kağıt kaldı. Bunları nasıl çıkarabilirim?

Elinizin girebiliceği bir yer yoktur çok büyük ihtimalle üst kapağı tornavida ile söküp almaktan başka çare göremedim.

Altında olabilir vidalar hocam marka modeli internette aratarak sökme işlemi ve vidaların yeri hakkında daha fazla bilgi edinebileceğinizi düşünüyorum.
Sağ olun hocam vida yokmuş ama altı açılıyormuş. Kağıt kolay oldu ama kulaklık biraz zorladı. Kulaklığı kestim ama olsun. Sonuçta 5 liralık bir şey. Şu an sorunsuz bir şekilde çalışıyor

Geri
Yukarı