Yazılım Bölümü Kullanıcılara Açılsın

Zusth-

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1525184818
Herkes bilir yazılım grubunda sadece modaretörler yazılım yapaibliyor ama bizde yapmamız gerekli biz yazılım konusu yaptığımızda bile konu tutmayabilir yani. Modaretörler bence 100 mesaj ve üzeri mesaja sahip kullanıcılara yazılım gösterme özelliğini getirsin.

Yazılım bilmiyor musunuz? Buradan bakabilirsiniz bütün yazılımlar modaretörler tarafından: İndir | Technopat Sosyal

13.09.2017_173337.jpg

@Nazım Paşa senin tuzun kuru tabii ki. :) Ama bu konuda seninle ayni fikirdeyim. :)
Herkesin ne ekleyecegi belli olmaz, biri torrent ekler, digeri zararli yazilim. Eger yetkililer sürümleri sürekli güncelleyecek ise böyle kalmasi daha iyi. Ayrica bu konuda önerilerde bulunabiliriz. Mesela Yazilimlara girmesini istedigim VJC programi önerim haftasina varmadan onaylandi.

Ugrastirmayin bizi yazilimla falan, keyfinize bakin :)

Bir sonuncu sorum olacaktı da ben kendi konularımı göremiyorum bu herkeste mi oluyor yoka konuyu yapanlar mı göremez? :)

Olmaz. Gerek yok. Moderatörler zaten gerekli yazılımları sunuyor. Olsa bile 100 mesaj mı? O sayıyı gözünüzde çok büyütmüşsünüz. Yapılsa en az 5.000 mesaj olması gerek. 100 mesaj ne ki?

Bu aralar açılması gereken bütün özellik neden 5000 mesaj yazdığınızı şimdi anladım. :)

Neyse bana sorarsanız ben 7.5K'da açılması tarafındayım yani oraya giren adam burada yıllarını harcamış biri olmalı. Yanlış anlamayın sözüm size değil paşam.

Aynı zamanda 100 mesaj sizce de biraz az değil mi ?

Bu aralar açılması gereken bütün özellik neden 5000 mesaj yazdığınızı şimdi anladım. :)

Neyse bana sorarsanız ben 7.5K'da açılması tarafındayım yani oraya giren adam burada yıllarını harcamış biri olmalı. Yanlış anlamayın sözüm size değil paşam.

Aynı zamanda 100 mesaj sizce de biraz az değil mi ?
Siz de abartmayın yav. 2500 ya da 5000 yeterli.

Eki Görüntüle 259242

@Nazım Paşa senin tuzun kuru tabii ki. :) Ama bu konuda seninle ayni fikirdeyim. :)
Herkesin ne ekleyecegi belli olmaz, biri torrent ekler, digeri zararli yazilim. Eger yetkililer sürümleri sürekli güncelleyecek ise böyle kalmasi daha iyi. Ayrica bu konuda önerilerde bulunabiliriz. Mesela Yazilimlara girmesini istedigim VJC programi önerim haftasina varmadan onaylandi.

Ugrastirmayin bizi yazilimla falan, keyfinize bakin :)
Bence üyeliği en az 3 yılı doldurmuş, mesaj sayısı 3000'nin üzerinde olanlar ekleyebilmeli programları :ıslık:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı