Yazılım dersi nereden öğrenilebilir?

Drackin

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, ben yazılıma giriş yapan bir öğrenciyim ve yazılımın en temel başlangıç dili olarak Python'u önerdiler fakat aklımda öğrenmeyle ilgili sorular oluştu.
1- Bildiğimiz gibi YouTube'da "Python dersleri" yazınca bir sürü oynatma listesi çıkıyor ama bu oynatma listeleri ne kadar mükemmel öğretiyor bilemiyorum. Ama Udemy'de olan derslere de para veremiyorum.
2- Sizce YouTube'dan öğrenmem doğru olur mu? Ve bir ricam var: Başka nereden ücretsiz bir şekilde öğrenebilirim?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, ben yazılıma giriş yapan bir öğrenciyim ve yazılımın en temel başlangıç dili olarak Python'u önerdiler fakat aklımda öğrenmeyle ilgili sorular oluştu.
1- Bildiğimiz gibi YouTube'da "Python dersleri" yazınca bir sürü oynatma listesi çıkıyor ama bu oynatma listeleri ne kadar mükemmel öğretiyor bilemiyorum. Ama Udemy'de olan derslere de para veremiyorum.
2- Sizce YouTube'dan öğrenmem doğru olur mu? Ve bir ricam var: Başka nereden ücretsiz bir şekilde öğrenebilirim?
Teşekkürler.
Youtube'da birçok video var. Oradan da gayet güzel bir şekilde öğrenebilirsin.
Zaten anlatan kişi sana belli bir yere kadar götürebilir. Kendini gelistirmek sana kalmış.
Udemy'de de birçok ücretsiz kurs var. Onların da yardımı dokunur.

Her şeyden önce İngilizce biliyor musun?
Evet İngilizcemin çok iyi olduğunu düşünüyorum.
Teşekkür ederim. 🙂
Zaten anlatan kişi sana belli bir yere kadar götürebilir. Kendini gelistirmek sana kalmış.
Teşekkür ederim. 🙂

Evet güzel bir İngilizcem olduğunu düşünüyorum
İlk önce İngilizce'yi öğrenmelisin. Ondan sonra Udemy'de bir sürü kurs bulabilirsin.ü

Udemy Linki
İngilizcemin yeterli olduğunu düşünüyorum. Tavsiyen için de teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı