Yazılım geliştirme için RTX laptop önerileri

Bütçe
15.000

316332

Hectopat
Yer
127.0.0.1
Daha fazla  
Monster Tulpar T5 v21.4 düşünüyorum. Abra kasası değil. Isınma normal düzeylerde. Fiyat olarak yakın çevresinde rakibi yok.

Bildiğiniz iyi bir model var ise paylaşırsanız sevinirim.

Kriterlerim:
  • 15 inç olacak.
  • Kocaman Gaming PC formatında olmayacak.
  • Ekran 120Hz üzeri olacak.
  • i7 işlemciye sahip olacak.
  • RTX 3060 olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten yazılım geliştirmekse amaç, gaming laptoplardan uzak durmanızı öneririm zira şarjda kullanımları çok kötü.
Laptopuna bağlı. Çok rahat 5-6 saat deviren modeller var. Gidip tuğla gibi masaüstü alternatifi alırsanız evet, 1 saatte biter. Predator Triton gibi, GS Stealth gibi, ROG Zephyrus gibi modellerden alırsanız yarı yolda kalmazsınız.

Laptoplarda kasa inceldikçe, hafifledikce ve pili güçlendikçe fiyat katlana katlana artar maalesef. Hem güçlü hem taşınabilir istersen kesenin ağzını açmayacaksın direkt keseyi bırakacaksın.

Gerçekten yazılım geliştirmekse amaç, gaming laptoplardan uzak durmanızı öneririm zira şarjda kullanımları çok kötü.
Aynı fiyata Macbook sadece yazılım için iyi bir seçenek fakat RTX araya girince işler değişiyor. Normalde MSI'dan bir şeyler almak isterdim fakat bu özellikleri koyunca 20k'dan aşağısı hayal.

İndirim ile v21.4'ü 15.000'e alabiliyorum. 2K ekran ile bir tık daha önde oluyor. Detaylı karşılaştırmasını bulabilsem fikrimi değiştirebilirdi. Bataryanın ve USB portlarının farkını merak ediyorum.

Aynı fiyata Macbook sadece yazılım için iyi bir seçenek fakat RTX araya girince işler değişiyor. Normalde MSI'dan bir şeyler almak isterdim fakat bu özellikleri koyunca 20k'dan aşağısı hayal.

İndirim ile v21.4'ü 15.000'e alabiliyorum. 2K ekran ile bir tık daha önde oluyor. Detaylı karşılaştırmasını bulabilsem fikrimi değiştirebilirdi. Bataryanın ve USB portlarının farkını merak ediyorum.
Siz 15 inç istediğiniz için bunu attım. Ayrıca 32 gb ram yazılım için daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı