Yazılım için laptop önerisi

Mirzy

Decapat
Daha fazla  
Her türlü yazılım programını çalıştıracak laptop arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Fiyat (6-10k)
Taksitle alacağım.

Oyun için cok istemiyorum, oyun oynamak için Xbox Series S alip Game Pass kullanmayi dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
M1 işlemcili Mac’ler üzerinde sanallaştırma sorunu bazen çıkabiliyor. İ5 bulabiliyorsanız onu alın ama M1 her zaman önerim.

M1 cihazlara RAM eklemesi yapılabiliyor mu? Cevap evetse M1 alın. Yapılmıyorsa Thinkpad, Vostro ya da MateBook bakabilirsiniz.

Her türlü yazılım programını çalıştıracak laptop arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Fiyat (6-10k)
Taksitle alacağım.

Oyun için cok istemiyorum, oyun oynamak için Xbox Series S alip Game Pass kullanmayi dusunuyorum.

Hocam yanlış anlamayın ama bu saçma bir mantık, zaten PC Xbox'un yaptığı her şeyi yapıp üstüne çok daha yetenekli bir cihaz, PC yanına PS alanı anlarımda Xbox ne alaka? Ona verceğiniz parayı laptop bütçenizle birleştirirseniz çok daha iyi bir cihaz alabilirsiniz.

M1 cihazlara RAM eklemesi yapılabiliyor mu? Cevap evetse M1 alın. Yapılmıyorsa Thinkpad, Vostro ya da MateBook bakabilirsiniz.
Yapılmıyor olması lazım.

Bence düşünmeden Huawei Matebook alın.
Hocam yanlış anlamayın ama bu saçma bir mantık, zaten PC Xbox'un yaptığı her şeyi yapıp üstüne çok daha yetenekli bir cihaz, PC yanına PS alanı anlarımda Xbox ne alaka? Ona verceğiniz parayı laptop bütçenizle birleştirirseniz çok daha iyi bir cihaz alabilirsiniz.
Ama PS oyunları aşırı pahalı. Ve bence gayette mantıklı dediği. Series S yeni nesil çıkana kadar bir şekilde oyunlar ona optimize bir şekilde gelecek ancak 10K'ya alacağı gaming laptop maksimum 5 yıl götürür.

M1 MacBook Air önerebilirim. Oyun amacınız yoksa düşünmenize bile gerek yok. Alın gitsin.

MacBook'lara RAM ekleniyorsa alinabilir gibi duruyor.

Bu da güzelmiş.

MacBook'u herkes öneriyor 8 GB RAM kasmadan her yazılım dilinde kullanabileceksem çok mantıklı geliyor taş gibi laptoplar.

M1 işlemcili Mac'ler üzerinde sanallaştırma sorunu bazen çıkabiliyor. i5 bulabiliyorsanız onu alın ama M1 her zaman önerim.

Bir arkadaşım yazılım için i7 altına bakma demişti.

M1 cihazlara RAM eklemesi yapılabiliyor mu? Cevap evetse M1 alın. Yapılmıyorsa Thinkpad, Vostro'ya da Matebook bakabilirsiniz.

Thinkpad'ler de güzel babam kullanıyordu hem yazılım için hem de oyun için Bannerlord kasmadan oynuyordu.

Hocam hem 4000 TL cihaz ayrica xcloud geliyor ve söylentilere göre Ultimate Game Pass sürümunde (aylik 50 TL RDR2 gibi Forza gibi oyunlar var ayrica EA playde girdi üstüne Ubisoft'un girecegide konusuluyor bu senenin en kârlı cihazi bence o)

Yapılmıyor olması lazım.

Bence düşünmeden Huawei Matebook alın.

Ama PS oyunları aşırı pahalı. Ve bence gayette mantıklı dediği. Series S yeni nesil çıkana kadar bir şekilde oyunlar ona optimize bir şekilde gelecek ancak 10K'ya alacağı Gaming laptop maksimum 5 yıl götürür.

Series S'e xcloud geliyor ömrü cihazin bozulmasina ve internetin güzelligine gore degisecek xclous ciktiginda fiyati articagini dusunuyorum Game Pass'le xcloudun gelmesi ve ayda 50 TL'ye 150+ oyun sunmasida cabası.

Hocam bir de Xbox Series S'den GeForce NOW acmayi basarmislar ve oynaniyor. GeForce'yi 1 yil boyunca ücretsiz 1 saat arayla oynadim Bannerlord AC Odyssey gibi oyunlarda toplam 100+ saatim var internetimde leş gibi o yuzden tam bir F/P cihazi.

Yeni konular

Geri
Yukarı