Yazılım için laptop önerisi

Bütçe
13000 - 14000

Marwitz

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ağırlıklı olarak kodlama yaparken kullanmak için laptop arıyorum. Bütçem maksimum 13-14bin TL. Oyun hiç oynamayacağım. Biraz şık görünmesini ve şarjının uzun gitmesini istiyorum.

Kendi bulduğum modeller arasında Huawei Matebook 14, Huawei Matebook d14, d15 var. İnce, hafif, şık, işlemcileri yeterli laptoplar.

Bu tarz veya başka önerileriniz varsa bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba. Ağırlıklı olarak kodlama yaparken kullanmak için laptop arıyorum. Bütçem maksimum 13-14bin TL. Oyun hiç oynamayacağım. Biraz şık görünmesini ve şarjının uzun gitmesini istiyorum.

Kendi bulduğum modeller arasında Huawei Matebook 14, Huawei Matebook D16 var. İnce, hafif, şık, işlemcileri yeterli laptoplar.

Bugün açılan 3. yazılım için laptop önerisi konusu galiba.

Oyun oynamayacaksanız fiyatlar daha uygun olabilir. Ancak internette D16 ve 14 için ısınma adına şikayetler var.

Oyun yazmayacaksan SSD'li 8 GB RAM ve üstü hepsi iş görür.
Kasada havalandırma olmazsa?😀

Kendi bulduğum modeller arasında Huawei Matebook 14, Huawei Matebook D16 var. İnce, hafif, şık, işlemcileri yeterli laptoplar.

Şu tarz cihazlar işinize çok yarayacaktır. Type C ile şarj edebilmek, 8 saat pil ömrü vs vs var. Dilerseniz bir göz atın. Katlanıp dokunmatik olarak kullanmak da aşırı avantajlı oluyor.

Şu tarz cihazlar işinize çok yarayacaktır. Type C ile şarj edebilmek, 8 saat pil ömrü vs vs var. Dilerseniz bir göz atın. Katlanıp dokunmatik olarak kullanmak da aşırı avantajlı oluyor.
Teknolojik aletlerde 2. El almaktan hep çekinmişimdir. Ürünün sıfırını da maalesef bulamadım. Yine de güzel öneri teşekkürler.

Teknolojik aletlerde 2. El almaktan hep çekinmişimdir. Ürünün sıfırını da maalesef bulamadım. Yine de güzel öneri teşekkürler.
Ürünün sıfırı şuan 23000tl civarı. Yazılım öğrenirken kullandığım cihazdı. Eve para lazım olduğu için satıyorum. İlginizi çekerse her zaman iletişime geçebilirsiniz. Her detayını açıklarım. Mekatronik mühendisiyim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı