Yazılım için laptop tavsiyesi

Efe can samsun

Kilopat
Daha fazla  
Bu sene muhtemelen yazılım mühendisliği bölümünü kazanacağım almam gereken laptop hangi özellikleri karşılamalı tavsiyeleriniz nelerdir ?

Bu sene muhtemelen yazılım mühendisliği bölümünü kazanacağım almam gereken laptop hangi özellikleri karşılamalı tavsiyeleriniz nelerdir ?
Bu forumda çok gördüm yazılım için bir iş bilgisayarı alıp pişman olan. Döneme göre ortalama bir bilgisayar alınsa yeter gibi. Oyun oynamayı düşünüyor musunuz?

Bu forumda çok gördüm yazılım için bir iş bilgisayarı alıp pişman olan. Döneme göre ortalama bir bilgisayar alınsa yeter gibi. Oyun oynamayı düşünüyor musunuz?
Oyun oynuyorum ama birkaç yerde okuduğuma göre pil ömrü ve taşınabilirliğe bakın hayvan gibi oyun bilgisayarı alıp yazık etmeyin diyor.

ben de uzun zamandan beri iş için kullaancağım performanslı bir PC arıyorum. Oyun yok, ancak H serisi işlemciler genelde gaming olduğundan mecbur bakılıyor.

Ancak yüksek ekran kartı maliyeti, aşırı ısınma, ağırlık taşınma sorunları da cabası

Yeni konular

Geri
Yukarı