Yazılım için monitör tavsiyesi

Dell-monsrer-Samsung-LG harici bakmayınız.

Monster ve Samsung monitörlerin kronik sorunlarını görmeden önermeniz doğru olmamış.

Konu sahibi arkadaşımızın özel bir isteği var mı? Yazılımcılar genelde 144 Hz üstü monitör kullanmaz. Büyük inç ve 75 Hz monitör kullanırlar.
Özel bir talep yoksa ona göre öneri yapalım. Benim önerim grafik tasarımcıların da kullandığı renk konusunda iyi değerler sunan monitördür.
Örnek Philips 272E2FA/00 Monitör

Monster ve Samsung monitörlerin kronik sorunlarını görmeden önermeniz doğru olmamış.

Gördüm fakat Monster iyi servisi var hem yasal iade hakkıda bulunduğu için deneyebilir hem de Samsung panel kullanıyor. Samsung ise panel üreticisi direkt kendisi ondan hızlı çözümler üretebilir diye ve renk tonlarını sevdiğim için önerdim. Kronik modeleri tabii ki var fakat sorun yaşamayan insanlarda varki. Satılıp üretilip kullanılıyor.

Konu sahibi arkadaşımızın özel bir isteği var mı? Yazılımcılar genelde 144 Hz üstü monitör kullanmaz. Büyük inç ve 75 Hz monitör kullanırlar.
Özel bir talep yoksa ona göre öneri yapalım. Benim önerim grafik tasarımcıların da kullandığı renk konusunda iyi değerler sunan monitördür.
Örnek Philips 272E2FA/00 Monitör

Benim ana ekranım zaten 144 Hz. ben ikincisi için istedim Hz de sorun yok.

Geri
Yukarı