Yazılım için sistem önerisi

HamitizmForever

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yazılımla uğraşan birisiyim ve bu yaz ikinci bilgisayar alıp daha rahat bir şekilde ilerlemek istiyorum. Bir yanım diyor laptop al hem daha farklı mekanlarda da çalışabilirsin hem de çok yer kaplamaz diyor. Bir yanım masaüstü topla L şeklinde masa yaparsın 2 kasa ve 2 monitör olur böyle rahat olur ama çok yer kaplar. Siz ne diyorsunuz?

Aslında sizin hayalinizdeki çalışma stiline bağlı olan bir şey bu bence. Eğer sürekli sabit bir lokasyonda oturarak kodlama yapma düşüncesindeyseniz tabii ki laptop almanın hiçbir anlamı yok. Eğer farklı lokasyonlarda, kütüphanede vs böyle şeylerle uğraşma hedefiniz varsa laptop daha iyi olur diye düşünüyorum.

Aslında sizin hayalinizdeki çalışma stiline bağlı olan bir şey bu bence. Eğer sürekli sabit bir lokasyonda oturarak kodlama yapma düşüncesindeyseniz tabii ki laptop almanın hiçbir anlamı yok. Eğer farklı lokasyonlarda, kütüphanede vs böyle şeylerle uğraşma hedefiniz varsa laptop daha iyi olur diye düşünüyorum.
Katılıyorum.
Biraz da bütçenize bağlı, bütçeniz ne kadar?
Çift monitörden vs. bahsetmişsiniz.

Katılıyorum.
Biraz da bütçenize bağlı, bütçeniz ne kadar?
Çift monitörden vs. bahsetmişsiniz.
LGS senesindeyim bütçe konusu aileye kalmış hedef puana gelirsem 15-20 bin TL gibi bir bütçe. Monitör olarak Samsung Curved Monitor düşünüyorum şu anki monitörümde curved iki curved birbirini birleştirse güzel olur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı