Yazılım nasıl öğrenilir?

Yazılıma giriş yapacak diye Python ile başlamasına gerek yok. Python kolay olabilir ama zevk almadığı sürece hiç bir gelişim olmaz. Alanları araştırın ona göre tercih yapın. Yoksa bir şey olmaz yani gelişim açısından. Kendim deneyimledim öyle yorum yapıyorum. Bende ilk başlarda öyleydim ve Python ile başladım. Zevk almayınca sıkıldım. Sonra frontend ile tanıştım ve işe girecek bilgiye sahibim.
frontend nedir ?

Diyelim python öğrendi sonra ne yapacak ?
İşte bu ona bağlı. Roadmap'leri kontrol edin. Bunlar artık size kalıyor her şeyi bize sormanıza gerek yok. Bunu Google'a yazsanız size dünyalarca bilgi verir. Sohbet ederek ChatGPT'ye de sorabilirsiniz.

frontend nedir ?
Tarayıcıyı aç -> Frontend nedir? -> Büyülü bir şekilde bilgiler ekrana gelir.

İşte bu ona bağlı. Roadmap'leri kontrol edin. Bunlar artık size kalıyor her şeyi bize sormanıza gerek yok. Bunu Google'a yazsanız size dünyalarca bilgi verir. Sohbet ederek ChatGPT'ye de sorabilirsiniz.

Tarayıcıyı aç -> Frontend nedir? -> Büyülü bir şekilde bilgiler ekrana gelir.
web geliştirme kolay mı peki ?

Önce bi alanda ustalaşsın sonra başlarsınız ona. Çok erkenden çok büyük şeyler düşünüyorsunuz. Fullstack kavramını araştırın.
Fullstack kavramı web için bi kavram değil mi ?

Hayır iyi misiniz? 30-35 yaşında başlayan var? Ben 20 yaşında başladım. Emin olun çok erken bir yaş bırakın çocukluğunu yaşasın 14-15 yaşında başlasın isterse. Eğer ki hoşuna gidiyorsa yazılım hiç bırakmadan devam etsin.
Derslerini aksıtması doğru olur mu bunun için ?

Yeni konular

Geri
Yukarı