Yazılım öğrenmek için nasıl daha fazla kaynak bulunur?

MegaPatch

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben C#'da gelişiyorum şu an fakat ileride mesleğimin kodlama olacağı için yetersiz bilgi sahibiyim. Nerelerden nasıl daha fazla kaynak kazanabilirim? Udemy kursu almak istiyorum hangisini almalıyım? Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 - Çok kaynak arama kafan karışır hangisini takip edeceğini seçemezsin.
2 - Hangi alanda kodlama yapmak istiyorsun ? Mobil, Masaüstü, Web ?
3 - En önemlisi ve önceden öğrenmediğim için pişman olduğum şey "İngilizce."

1 - çok kaynak arama kafan karışır hangisini takip edeceğini seçemezsin.
2 - hangi alanda kodlama yapmak istiyorsun? Mobil, masaüstü, web?
3 - en önemlisi ve önceden öğrenmediğim için pişman olduğum şey "İngilizce."

C# masaüstü kodlayacağım, daha önce de öğrenmediğim için pişman olduğum bir şey olmadı en ufak sıkıntıda direk t öğrendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video izleyerek meslek sahibi olamazsiniz.
Yasin kucukse ders calis okuluna git, gectiyse yas proje gelistirip referans olustur kendine.
şuan projelerim var ve hergün geliştiriyorum. Fakat sizin "Video izleyerek meslek sahibi olmak" dediğiniz konu tam olarak da öyle değil amacım sadece video izleyerek değil o videolarla yeni projeler geliştirip kendimi geliştirmek. Sadece video tavsiyesi istedim hayat tavsiyesi değil.

Yazılımda pişman olabilirsin.

Kaynak istersen: Murat Yücedağ var Udemy'de adam bence C# Türkiye şubesi gibi bir şey :D

Pişman olacağımı düşünmüyorum dostum.
Kaynak tavsiyen için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
ileride mesleğimin kodlama olacağı için
Sadece video tavsiyesi istedim hayat tavsiyesi değil.

Bu iki cumledeki celiskiyi goremiyorsan bosa tavsiye istiyorsun, en basit video icerigini algilamak icin dahi fazlasi gerekiyor.

Video izleyerek hicbir meslege hazirlanamazsin, yaparak ogrenirsin.

Formal dokumantasyon, uzman kisilerin blog ve makaleleri, genis spektrumlu kitaplar, SO gibi soru-cevap kaynaklari ve Github, BB gibi repolar disinda kaynaga gerek yok.

Bu iki cumledeki celiskiyi goremiyorsan bosa tavsiye istiyorsun, en basit video icerigini algilamak icin dahi fazlasi gerekiyor.

Video izleyerek hicbir meslege hazirlanamazsin, yaparak ogrenirsin.

Formal dokumantasyon, uzman kisilerin blog ve makaleleri, genis spektrumlu kitaplar, SO gibi soru-cevap kaynaklari ve Github, BB gibi repolar disinda kaynaga gerek yok.
Tavsiyen için teşekkür ederim, ama ben sadece video ile kendimi geliştirmek istiyorum diye birşey söylemedim. Sadece bir udemy kursu kaynağı ve birde öğrenebileceğim başka yerler istedim.

Tavsiyen için teşekkür ederim, ama ben sadece video ile kendimi geliştirmek istiyorum diye birşey söylemedim. Sadece bir udemy kursu kaynağı ve birde öğrenebileceğim başka yerler istedim.
Hepsi aynı Türkçe olan eğitimler hepsi aynı kalitede pek farkları yok diye düşünüyorum, Öğrenmek istediğin şeyi Youtube'da bul alt yazıyı (Türkçe) yap izle kalite nasıl artıyor gör.

Hepsi aynı Türkçe olan eğitimler hepsi aynı kalitede pek farkları yok diye düşünüyorum, Öğrenmek istediğin şeyi Youtube'da bul alt yazıyı (Türkçe) yap izle kalite nasıl artıyor gör.
Tekrar tavsiyen için teşekkür ederim, youtubeden başka bir içerik arıyorum. Forum siteleri veya stack overflow gibi şeyler de olabilir.

Geri
Yukarı